Adecco Poland Sp. z o.o.

Magazynier UDT Pomocnik Operatora

Wynagrodzenie
4 800,00 - 5 600,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Brwinów (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kompletacja wysyłek, ustawianie towaru
  • Ogólne prace magazynowe, związane z transportem poziomym na hali magazynowej
  • Mile widziane UDT na wózki widłowe - wózki czołowe
  • Kontrola procesu produkcyjnego
Wymagania (mile widziane)
  • Mile widziane UDT na wózki widłowe
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Podstawowe doświadczenie w pracach magazynowych lub produkcyjnych
  • Umiejętności pracy w zespole
Korzyści dla kandydata
  • Stałe godziny pracy - system 3 zmianowy; 6-14/14-22/22-6
  • Możliwość nadgodzin
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Szkolenia wdrożeniowe oraz opiekę głównego operatora
  • MIEJSCE PRACY: Moszna Parcela/ Brwinów/Pruszków
  • Umowa o pracę: pierwsza na 3 m-ce, druga na 1 rok, następnie na czas nieokreślony
  • Dodatek za pracę w nocy
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego i wzrostu płacy wraz z rosnącymi kwalifikacjami. Pierwsza podwyżka już po trzech miesiącach!
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta;
  • Praca w miłej, swobodnej atmosferze.

Jesteśmy wiodącą na świecie firmą, która zajmuje się dostarczaniem rozwiązań w zakresie HR, oferuje usługi pracowników tymczasowych i stałych oraz usługi typu outsourcing we wszystkich sektorach.

Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj