Blachotrapez Spółka z o.o.

Magazynier - Wydawca

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Aleja Krakowska 42, Sękocin Nowy (powiat pruszkowski), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • zabezpieczenie wyrobu gotowego na regale,
  • rozładunek i załadunek towaru zgodnie ze specyfikacja magazynową,
  • prawidłowe wypełnianie i sprawdzenie poprawności etykiet oraz opakowań wyrobu gotowego,
  • wykonywanie prac ogólnych.
  • wykonywanie prac głównie odbywa się w zewnętrznej części magazynowej,
  • współpraca z działem transportu,
  • obsługa wózka widłowego,
  • prowadzenie dokumentacji magazynowej,
Wymagania (oczekiwane)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • gotowości do pracy w systemie dwuzmianowym,
  • dobrą energię, chęci do pracy i przyłączenia się do naszego Zespołu.
  • aktualne uprawnienia do obsługi wózka widłowego,
Korzyści dla kandydata
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • stabilne miejsce zatrudnienia w Grupie biznesowej o ugruntowanej pozycji, rozpoznawalnej i uznanej w Polsce i zagranicą,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • paczki świąteczne
  • kawa / herbata
  • bogaty pakiet benefitów m.in. karta lunchowa,
  • dofinansowanie nauki języków
  • bony żywieniowe
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w miejscu, w którym Ludzie są najważniejsi!
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • ubezpieczenie na życie
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy,
  • napoje

Jesteśmy #BlachotrapezTeam! Z nami poczujesz, że Twoja praca ma znaczenie, znajdziesz wsparcie w działaniu i wiele ciekawych wyzwań. Satysfakcja naszych Pracowników jest dla nas bardzo ważna. To dla nich tworzymy miejsce, w którym:

dzień zaczyna się od uśmiechu na twarzy a kończy z satysfakcją,

pracownikom się przewodzi a nie nimi zarządza,

rozmawia się o faktach a nie o plotkach,

nie ocenia się za poglądy a za faktyczny wkład.

Nasza kultura organizacyjna została wyróżniona przez Instytut Great Place to Work Polska tytułem Najlepszego Miejsca Pracy w Polsce. Jesteśmy dumni, że nasze działania w tworzeniu świetnego miejsca pracy dla wszystkich spotykają się z takim uznaniem.