DR ZDROWIE S.A.

Magister Farmacji

ul. Aleja Józefa Grzecznarowskiego 28, Radom, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Zdrowie i opieka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie sprzedaży wysokiej jakości produktów leczniczych i wyrobów medycznych
  • Monitorowanie stanów magazynowych w aptece
  • Udzielanie informacji i porad dotyczących działania i stosowania produktów leczniczych i wyrobów medycznych w oparciu o standardy opieki farmaceutycznej
  • Dbanie o dobry wizerunek Apteki
  • Sporządzanie leków recepturowych
Wymagania (mile widziane)
  • Ukończony staż w aptece ogólnodostępnej
  • Wykształcenie kierunkowe, tytuł Magistra Farmacji
  • Umiejętność budowania dobrych relacji w zespole
  • Zaangażowanie i dbałość o dobro pacjentów oraz jakość obsługi
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • • konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe
  • • możliwość dobrowolnych dyżurów i dodatkowo płatnych nadgodzin
  • ubezpieczenie na życie
  • • ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej
  • • pakiet benefitów takich jak: ( karta sportowa MultiSport, ubezpieczenie medyczne )
  • • umowa bez okresu próbnego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • • system premiowy
Apteki DR ZDROWIE to przede wszystkim polski kapitał oraz grono świetnych fachowców i zaangażowanych farmaceutów.Naszą działalność, przygodę i nieustające wyzwanie zaczęliśmy w 1995 roku otworzyliśmy pierwsze sklepy zielarsko medyczne.Wraz z rozwojem sklepów wielkopowierzchniowych, powstawaniem nowych marketów i galerii oraz zapotrzebowaniem klientów na kompleksowe zakupy w jednym miejscu, sklepy zielarskie zmieniły się w apteki i ta decyzja wyznaczyła nam drogę na kolejne lata rozwoju spółki.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj