DOZ S.A.

Magister Farmacji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Gospodarska 7, Drobin (powiat płocki), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Zdrowie i opieka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • zapewnienie Pacjentom profesjonalnej i rzetelnej obsługi w zakresie bezpośredniej realizacji recept oraz sprzedaży preparatów OTC
  • prawidłowe przyjmowanie dostawy i potwierdzanie jej zgodności z zamówieniem
  • monitorowanie stanu preparatów w magazynie aptecznym
Wymagania (oczekiwane)
wykształcenie farmaceutyczne oraz czynne prawo do wykonywania zawodu - warunek konieczny
Wymagania (mile widziane)
znajomość obsługi programu Kamsoft
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • atrakcyjny system premiowy
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki oraz karty rabatowe na wybrane produkty
  • innowacyjne rozwiązania i narzędzia IT
  • akcje profilaktyczne, programy prozdrowotne
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego, dostęp do platformy e-learningowej
  • pracę w profesjonalnym i zgranym zespole oraz wsparcie Menedżerów Regionalnych
  • wsparcie jakiego potrzebujesz: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy wraz ze świadczeniami na działalność kulturalno-oświatową, programy prozdrowotne, akcje profilaktyczne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę i atrakcyjny system premiowy
  • pracę w komfortowych warunkach