SEMPIRE Europe sp. z o.o.

Manager Działu Obsługi Klienta SEO/SEM

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
Marketing / PR / media
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Reprezentowanie działu na spotkaniach wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • Odpowiedzialność za procedury i narzędzia wykorzystywane w dziale, ze szczególnym uwzględnieniem budowania jak najlepszych doświadczeń klienta podczas procesów onboardingu, dosprzedaży, obsługi reklamacji, obsługi wypowiedzeń
  • Tworzenie dobrej atmosfery pracy, dbanie o dobrą komunikację wewnątrz działu i z innymi działami
  • Przygotowywanie raportów, sprawozdań i analiz dotyczących pracy własnej
  • Tworzenie i aktualizowanie procedur, standardów i wytycznych podnoszących jakość i rentowność obsługiwanych kontraktów z Klientami, efektywność, organizację pracy i motywację podległych zespołów
  • Współpraca z Team Leaderami i zespołami celem generowania jak najkorzystniejszych wyników w zakresie utrzymania klienta (churn rate) i dochodowości (LTV), poprzez dosprzedaż (up-sell, cross-sell)
  • Odpowiedzialność za dane w zakresie obsługi klienta Digital Ads (kontrola/walidacja danych w systemach raportujących i narzędziach)
  • Skuteczne zarządzanie projektami i wszelkimi innymi zleconymi działaniami wspierającymi pracę Digital Ads (własnymi jak i podległych zespołów)
  • Wspieranie pracowników działu w rozwoju zawodowym, poprzez podnoszenie kompetencji i kwalifikacji
  • Aktywny udział w rekrutacji pracowników oraz procesach on- i off- boardingowych
  • Tworzenie raportów i zestawień dotyczących poziomu świadczonych usług oraz efektywności i organizacji pracy zespołów, umiejętne prezentowanie, interpretowanie tych danych i wyciąganie wniosków celem wdrażania udoskonaleń
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność walidacji i wizualizacji danych
  • Gotowość do wyjazdów służbowych do innych lokalizacji biur, w których pracują zespoły obsługi, tj. Kraków, Poznań, Bydgoszcz
  • Umiejętność motywowania, kierowania i rozwijania zespołu (mile widziane: 10 lub więcej osób w zespole)
  • Znajomość branży marketingu internetowego, w tym specyfiki SEO i PPC
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zarządzaniu zespołem (mile widziane w zakresie sprzedaży i obsługi klienta)
Wymagania (mile widziane)
Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
Korzyści dla kandydata
  • spotkania integracyjne
  • System kafeteryjny (m.in.: karta Multisport, bilety do kina, vouchery)
  • Ubezpieczenie grupowe
  • ubezpieczenie na życie
  • Realny work-life balance
  • Opiekę medyczną Luxmed
  • prywatna opieka medyczna
  • Pracę z fajnymi ludźmi, którym zależy na przyjemnej atmosferze i osiąganiu wyników
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Program rekomendacji pracowników
  • Raz w miesiącu pizza dla wszystkich
  • Wiedzę, którą będziesz czerpał od praktyków
  • brak dress code’u
  • Inicjatywy dobroczynne
  • możliwość pracy zdalnej
  • kawa / herbata
  • Brak dress code’u
  • Pracę w silnie rosnącej branży, z wysokim popytem na oferowane usługi
  • dofinansowanie nauki języków
  • Elastyczny czas pracy
O firmie

Cześć, tu Sempire!

Jesteśmy agencją wyspecjalizowaną w marketingu internetowym. Rzemieślnicza praca w najlepszym wydaniu to u nas standard :) Współpracujemy zarówno z firmami lokalnymi, jak i znanymi, cenionymi markami: Komputronik, aniakruk.pl, Fundacja na Ratunek - to wierzchołek góry lodowej ok. 500 realizowanych projektów.

Zatrudniamy około 50 osób i wszyscy jesteśmy na „Ty”.

Obecnie wzmacniamy nasz Dział Sales Digital Advertising poszukując ambitnych i stawiających na rozwój Kandydatów. Mamy ogromną nadzieję, że to właśnie Ty pomożesz nam w aktywnej sprzedaży z leadami, którzy potrzebują wsparcia w zakresie naszych rozwiązań.

Masz dość stagnacji i braku wyzwań w obecnej firmie? Nie wierzysz w produkt, który sprzedajesz? A może potrzebujesz zastrzyku energii i nowych możliwości do realizacji własnych pomysłów? W Sempire rozbijamy szklane sufity. U nas wejdziesz na zupełnie nowy poziom, wykazując swoje umiejętności negocjacyjne i sprzedając usługi, na które jest teraz największy popyt.