GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

MANAGER SPRZEDAŻY W ASO MAN

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Legnica, Dolnośląskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Sprzedaż
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie procesem sprzedaży samochodów ciężarowych, usług serwisowych i części samochodowych;
  • Zarządzanie pracą podległego zespołu sprzedażowego;
  • Wyznaczanie celów i rozliczanie z realizacji zadań podległego zespołu;
  • Pozyskiwanie klientów oraz budowanie i rozwijanie relacji z kontrahentami;
  • Współpraca wewnątrz firmowa z różnymi działami przedsiębiorstwa;
  • Negocjowanie warunków zakupu i sprzedaży z partnerami biznesowymi firmy;
  • Analiza rynku,
  • Współudział w rozwoju strategii sprzedaży samochodów ciężarowych; usług serwisowych i części samochodowych;
  • Raportowanie na potrzeby bezpośredniego przełożonego oraz Zarządu.
  • Operacyjne wsparcie zespołu w terenie;
Wymagania (oczekiwane)
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym;
  • Twoim atutem będzie doświadczenie w sprzedaży usług serwisowych lub części;
  • Umiejętności analizy rynku, danych i wyciągania wniosków;
  • Umiejętności negocjacyjne;
  • Umiejętności komunikacyjne;
  • Doświadczenie min. 2 lata w sprzedaży samochodów ciężarowych;
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych;
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel);
  • Udokumentowane sukcesy sprzedażowe;
  • Umiejętności przygotowywania ofert handlowych;
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w sprzedaży e-commerce.
  • Doświadczenie w pracy na systemie DMS oraz CRM;
Korzyści dla kandydata
  • Samochód służbowy marki premium;
  • Zniżkę na paliwo,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premia za realizację KPI;
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • Profesjonalne wsparcie na etapie wdrożenia do pracy;
  • Opieka medyczna.
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B;
  • Medicover Sport,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dużą przestrzeń na kreatywność;
  • prywatna opieka medyczna
  • Pakiet szkoleń;
  • kawa / herbata
  • Posiłki z oferty gastronomicznej stacji,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • parking dla pracowników
  • brak dress code’u
  • Narzędzia niezbędne do pracy;

W związku z rozwojem sieci serwisowej ASO MAN, do firmy Route A4 Sp. z o.o. wchodzącej do grupy spółek powiązanych z Citronex Trans Energy Sp. z o. o. oraz będącej Partnerem Serwisowym MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. poszukujemy doświadczonego Managera Sprzedaży.

Oferujemy rolę kluczową w sprzedaży samochodów ciężarowych, części i usług serwisowych. Jeśli masz pasję do branży motoryzacyjnej i wysokie kompetencje w sprzedaży, dołącz do nas!

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj