Impel Facility Services Sp. z.o.o.

Manager usług ochrony

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Ochrona
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Współpraca ze wszystkimi działami w organizacji
  • Odpowiedzialność za wynik podległych zespołów zgodnie z przyjętymi budżetami
  • Zarządzanie podległym zespołem kierowników usług i pracowników ochrony w tym rozwijanie ich kompetencji
  • Terminowe wdrażanie i rozliczanie kontraktów
  • Nadzór nad świadczeniem usług bezpieczeństwa u wskazanych klientów
Wymagania (oczekiwane)
  • Posiadanie doświadczenie w pisaniu i uzgadnianiu Planu Ochrony
  • Umiejętność skutecznego kierowania zespołem w każdej sytuacji, w szczególności pod presją czasu
  • Poświadczenie bezpieczeństwa o klauzuli „poufne” lub wyższej
  • Bardzo dobra i praktyczna znajomość MS Word, MS Excel, MS Outlook
  • Wykształcenie wyższe
  • Proaktywna postawa przy wykonywaniu obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B
  • Posiadanie zdolności analitycznych
  • Wpis na listę kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej ( warunek konieczny)
  • Min. 3-letnie doświadczenie na stanowiskach kierowniczych w branży usług bezpieczeństwa dla biznesu
  • Legitymacja osoby dopuszczonej do posiadania broni (warunek konieczny)
Korzyści dla kandydata
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w dużej organizacji biznesowej
  • Dostęp do platformy e-learningowej umożliwiającej rozwój umiejętności
  • Narzędzia do pracy: samochód służbowy do użytku służbowego lub służbowo-prywatnego, komputer, telefon, aplikacje wspierające zarządzanie podległym zespołem
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny, zadaniowy czas pracy
  • baza szkoleń na platformie e-learningowej
  • Wyzwania i dynamiczne środowisko pracy
  • parking dla pracowników
  • Możliwość przystąpienia do programu Multisport, ubezpieczenia grupowego oraz prywatnej opieki medycznej

Impel Facility Services Sp. z o.o., spółka będąca częścią Grupy Impel, świadcząca kompleksowe usługi z obszaru facility management, poszukuje osoby na stanowisko: