Cyclad

Marketing Automation Engineer

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
8 000,00 - 11 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
8 000,00 - 16 000,00 PLN Netto
Miesięcznie B2B
Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca zdalna
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Architektura środowiska analitycznego w zakresie marketing automation (konfiguracja przeliczeń, optymalizacja, monitoring)
  • Analiza efektywności kampanii, rekomendacje usprawnień
  • Zarządzanie i rozwój kampanii zdarzeniowych - przetwarzanie payloadów na sygnały do kampanii, modyfikacje zw. z testowaniem kampanii
  • Utrzymanie i rozbudowa modelu danych we współpracy z Data Engineers
  • Wsparcie w zarządzaniu szablonami maila
  • Kontrola jakości i rozwój procesu generowania alertów poprawności kampanii
  • Budowa automatycznych kampanii batchowych w kanałach email, sms, push
  • Integracja marketing automation z narzędziami zewnętrznymi
  • Udział w projekcie wyboru i wdrożenia Customer Data Platform
Wymagania (oczekiwane)
  • 2 lata doświadczenia z narzędziem Adobe Campaign lub podobnych (SAS, Salesforce, Synerise, Unica, Eloqua etc.)
  • Język angielski na poziomie B2
  • Znajomość SQL, rozumienie zagadnień Rest API
  • Znajomość języka Python umożliwiająca przygotowanie, zarządzanie i edycję komponentów kampanii real-time
  • Wykształcenie wyższe – Matematyka, Informatyka, Data Science, Big Data i pokrewne
Wymagania (mile widziane)
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy z danymi w chmurze (Azure function app, API management services, Databricks, Azure Data Factory)
  • Mile widziana znajomość HTML, CSS
Korzyści dla kandydata
  • Pracę w gronie doświadczonych ekspertów
  • Imprezy integracyjne oraz eventy tematyczne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • Możliwość uczestniczenia w projekcie dla jednego z liderów branży lotniczej w Europie
  • Kartę MultiSport (również dla osoby towarzyszącej)
  • Praca na najlepszych narzędziach w obszarze marketing automation, webanalityki, business intelligence oraz w technologiach cloudowych
  • Stałą współpracę w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt B2B
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • opieka stomatologiczna
  • ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną wraz z opieką stomatologiczną (pokrywającą 70% kosztów) + pakiet rehabilitacyjny. Możliwa opcja pakietu rodzinnego
  • brak dress code’u
  • Ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
In Cyclad we work with top international IT companies in order to boost their potential in delivering outstanding, cutting-edge technologies that shape the world of the future.