GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Mechanik ASO MAN

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Boczów (powiat sulęciński), Lubuskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Samodzielne wykonywanie zleconych napraw i kontrola ich jakości,
  • Dobór części do naprawy,
  • Naprawa pojazdów i wykonywanie przeglądów zgodnie z zakresem zlecenia,
  • Diagnoza i weryfikacja usterek w samochodach i naczepach,
  • Pełnienie dyżurów serwisowych pomocy drogowej tzw. Assistance.
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Sumienność i dokładność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Praktyczna znajomość budowy i eksploatacji pojazdów samochodowych, znajomość obsługi urządzeń i Komputerów diagnostycznych - mile widziane.
Korzyści dla kandydata
  • brak dress code’u
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe oraz kompleksową opiekę medyczną, bo dbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort.
  • parking dla pracowników
  • Oferujemy stabilne zatrudnienie oraz umowę o pracę, bo doceniamy Twoją wiedzę i doświadczenie,
  • Zdobędziesz cenne doświadczenie wśród specjalistów, którzy są liderami w swojej branży.
  • kawa / herbata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • Zniżki na paliwo, bo doceniamy Twoją mobilność,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zniżki na smaczne posiłki w naszej gastronomicznej ofercie,
  • Tworzymy miejsce, gdzie Twoje pasje i umiejętności są cenione, a Twoje pomysły kształtują przyszłość,
  • ubezpieczenie na życie
  • Medicover Sport, bo zdrowie i aktywność są dla nas ważne,
  • Gwarantujemy atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twoich umiejętności i zaangażowania,
  • Zapewniamy bogaty pakiet szkoleń w ramach posiadanych autoryzacji, bo wierzymy w ciągły rozwój,

Do firmy Route A4 Sp. z o.o. wchodzącej do grupy spółek powiązanych z Citronex Trans Energy Sp. z o. o., oraz będącej Partnerem Serwisowym MAN Truck & Bus Polska Sp. z o.o. poszukujemy specjalistów do Autoryzowanej Stacji Obsługi Samochodów Ciężarowych MAN w Zgorzelcu.

Jeśli jesteś gotowy na nowe wyzwania i posiadasz pokrewne doświadczenia branżowe zostań członkiem naszego zespołu na stanowisku:

-MECHANIK

-ELEKTROMECHANIK

-DORADCA SERWISOWY