BZK & Wspólnicy

Mechanik pojazdów samochodowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Głębinów (powiat nyski), Opolskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Mechanik / blacharz / lakiernik
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przyjmowanie od kierowców zgłoszeń o usterkach i planowanie ich usunięcia.
  • Przestrzeganie standardów bezpieczeństwa i norm technicznych.
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji związanej przeprowadzonymi przeglądami / naprawami.
  • Dokonywanie oceny technicznej pojazdów ciężarowych - zlecanie napraw pojazdów (ciągniki siodłowe, naczepy wywrotki, cysterny).
  • Diagnostyka i naprawa prostych usterek.
  • Prowadzenie historii serwisowej pojazdów.
  • Rozliczanie kosztów napraw, zakupu części zamiennych.
  • Kontakt z serwisami mechanicznymi o raz blacharsko lakierniczymi.
  • Kontrola stanu ogumienia w pojazdach ciężarowych, okresowe planowanie wymian.
  • Likwidacja szkód komunikacyjnych (zgłaszanie, umawianie z serwisem, weryfikowanie kosztorysów).
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość zasad eksploatacji pojazdów ciężarowych.
  • Doświadczenie w kontaktach z kierowcami samochodów ciężarowych oraz serwisami.
  • Prawo jazdy kat. CE.
  • Doświadczenie w naprawach mechanicznych, hydraulicznych i elektrycznych.
  • Znajomość budowy pojazdów ciężarowych.
Korzyści dla kandydata
  • Premię uzależnioną od oceny pracy/realizacji zadań.
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku, na podstawie umowy o pracę.
  • Pracę z taborem w bardzo dobrym stanie technicznym.
  • Pracę wyłącznie zgodnie z normami i obowiązującymi przepisami.
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • prywatna opieka medyczna

BZK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa to nowoczesna, innowacyjna i stabilna rynkowo spółka, powołana przede wszystkim w celu poszukiwania rozwiązań na rzecz optymalizacji działań handlowych i operacyjnych w wybranych spółkach produkcyjnych, wśród których znajdują się m.in.: Bioagra S.A., Polskie Młyny Sp. z o. o., Bioagra-Oil S.A., Komagra Sp. z o.o., Bakoma Sp. z o.o, Bakoma Bis Sp. z o.o. Zakres usług realizowany jest za pomocą innowacyjnych źródeł komunikacji i usług outsourcingu.

BZK Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k.

Wywodzimy się z grona spółek córek BZK Holding Sp. z o.o. – nowoczesnej, innowacyjnej i stabilnej rynkowo grupy, do której należą m.in.:

Bakoma Sp. z o.o.

POLSKIE MŁYNY Sp. z o. o.

BIOAGRA S.A.

BIOAGRA-OIL S.A.

Komagra Sp. z o.o.

Czym się zajmujemy

Świadczymy usługi doradcze oraz udzielamy merytorycznego wsparcia, poszukujemy nowych kontrahentów i dostawców usług na terenie całego kraju. Gwarantujemy spółkom pomoc zapewniając im obsługę i rozwój w obszarach handlu, logistyki, zakupów, zarządzania kapitałem ludzkim.

Oferujemy wsparcie w zakresie wdrażania systemów informatycznych, optymalizacji procesów produkcyjnych, zarządzania jakością i regułami zrównoważonego rozwoju.

Troszczymy się również o sferę finansową podmiotów. Udostępniamy narzędzia związane z budżetowaniem, kontrolingiem, sprawozdawczością i zabezpieczeniem transakcji.

DOŁĄCZ DO NAS!