Expander

Menedżer ds. Klientów Biznesowych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowujesz dokumenty
  • Wspierasz Klientów (mikroprzedsiębiorców, Klientów indywidualnych) w znalezieniu najbardziej korzystnego dla nich finansowania (kredytu, leasingu, faktoringu, innych produktów dedykowanych obszarowi)
  • Budujesz u utrzymujesz długotrwałe relacje
  • Samodzielnie realizujesz założone cele sprzedażowe
  • Przeprowadzasz proces obsługi kredytu, zgodnie z wytycznymi instytucji współpracujących i nadzorujących
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiesz doskonale zarządzać swoim czasie pracy
  • Posiadasz wiedzę z zakresu ekonomii i finansów
  • Jesteś w pełni dyspozycyjna/y
  • Chętnie rozwijasz swoje kompetencje merytoryczne i sprzedażowe
  • Podchodzisz do pracy z motywacją i zaangażowaniem
  • Masz wyższe wykształcenie (lub jesteś na ostatnich semestrach studiów)
  • Masz min. roczne doświadczenie w sprzedaży w dedykowanym obszarze
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • Prywatną opiekę medyczna
  • świętowanie urodzin
  • Bieżące szkolenia wspierające rozwój Twoich kompetencji merytorycznych i sprzedażowych
  • kawa / herbata
  • strefa relaksu
  • Służbowy laptop i telefon
  • spotkania integracyjne
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie biletów do kina, teatru
  • Prosty i przejrzysty CRM, umożliwiający sprawne zarządzanie zadaniami i pracę z klientami (procesem sprzedaży)
  • dodatkowy urlop
  • Pakiet szkoleń wdrożeniowych przygotowujący do rozpoczęcia współpracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Wsparcie ze strony dedykowanych departamentów w Centrali firmy
  • parking dla pracowników
  • możliwość pracy zdalnej
  • ubezpieczenie na życie
  • Bardzo atrakcyjny model wynagradzania

Firmę Expander tworzą ludzie, którzy lubią swoją pracę. Spełniamy marzenia klientów i robimy to dobrze.

Expander jest liderem rynku pośrednictwa finansowego. Taka pozycja jest wynikiem zaufania i lojalności klientów wynikających z kompetencji ekspertów. Skutecznie pomaga klientom już od 2000 roku. Od 6 lat z dużymi sukcesami rozwija linię pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Ogromne znaczenie dla osób poszukujących nieruchomości jest możliwość połączenia dwóch najważniejszych w tym procesie płaszczyzn: znalezienia nieruchomości, która idealnie spełni potrzeby kupującego oraz pozyskania kredytu hipotecznego, który pozwoli sfinansować zakup. Nasza firma to zespół ekspertów, którzy wspierają decyzje klientów od znalezienia wymarzonej nieruchomości, sfinansowania zakupu, ubezpieczenia oraz wykończenia pod klucz. Dołącz do lidera branży już dziś.