Carlsberg Polska

Menedżer / Menedżerka ds. Planowania Operacyjnego

Miejsce zatrudnienia
ul. Krakowiaków 34, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • W codziennej pracy będziesz rozliczać realizację planów i harmonogramów produkcji;
  • W nowej roli będziesz zarządzać zespołami odpowiedzialnymi za planowanie produkcji, zarządzanie zapasami oraz eksport. Twoje obowiązki będą obejmować rekrutację, budowanie zaangażowania i rozwój zespołu.​;
  • Do Twoich obowiązków będzie należeć kontrola zagrożeń realizacji planów produkcji;
  • Będziesz ściśle współpracować z działem planowania popytu i zespołami produkcyjnymi;​
  • A także zajmiesz się analizą zagrożeń produkcyjnych związanych z brakiem surowców, opakowań, miejsca magazynowego itp.
  • Będziesz nadzorować opracowywanie planów i raportów produkcyjnych, a także planowanie zapasów wyrobów gotowych oraz opracowywanie danych do budżetu;
Wymagania (mile widziane)
  • Chcesz pracować w PRAWDOPODOBNIE Najlepszym Zespole na świecie :)
  • Posiadasz umiejętność planowania, priorytetyzacji i rozliczania zadań;
  • Komunikujesz się w języku angielskim na poziomie min. B2+ (projekty prowadzone są w języku angielskim);
  • Jesteś osobą analityczną, która dostrzega zależności;
  • Posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem;
  • Posiadasz wykształcenie wyższe, mile widziane w zakresie zarządzania produkcją;
Korzyści dla kandydata
  • produkty Carlsberg Polska
  • napoje
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • preferencyjne pożyczki
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • parking dla pracowników
  • prywatna opieka medyczna
  • program emerytalny
  • dofinansowanie wypoczynku
Jeśli tu jesteś to NAJPRAWDOPODOBNIEJ rozważasz aplikację do PRAWDOPODOBNIE Najlepszego Zespołu na świecie! Dlaczego tak o sobie mówimy? Bo praca w Carlsberg Polska to coś więcej. To relacje, wartości, pasje, różnorodność, równe szanse i inkluzywność. To, jak pracujemy i jak się rozwijamy jest doceniane przez nasz zespół, a dowodem na to jest I. miejsce w rankingu „Poland’s Best Employers 2023” w kategorii FMCG.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj