BERRY SUPERFOS POZNAŃ SP. Z O.O

Mistrz zmiany

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Kruszwica (powiat inowrocławski), Kujawsko-pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Zarządzanie zespołem (grafiki, urlopy, oceny okresowe);
  • Monitorowanie realizacji zadań produkcyjnych;
  • Organizacja pracy podległego zespołu Brygadzistów oraz Pracowników Produkcji (20 osób ma zmianie);
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego zgodnie z przyjętym harmonogramem;
  • Dbanie o terminowość, efektywność, jakość i bezpieczeństwo pracy;
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność zarządzania zespołem;
  • Znajomość pakietu MS Office;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym;
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne, mile widziane wyższe;
  • Dobra organizacja pracy własnej;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę. Istniejemy na rynku od 29 lat i stale się rozwijamy.
  • Premie roczne
  • System pracy 3 zmianowy. Grafik ułożony jest na rok do przodu.
  • Po roku pracy przysługuje ci premia roczna.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Obiady w Firmie
  • Zadbamy o Twoje zdrowie oferując prywatną opiekę medyczną (LUX MED.) z szerokim dostępem do usług medycznych (800 usług diagnostycznych, 89 zabiegów ambulatoryjnych, nielimitowane wizyty domowe, swoboda leczenia).
  • Dofinansowujemy obiady w pracy oraz zadbamy o Twoją kondycję dofinansowując kartę Multisport.
  • Karty Sodexo
  • prywatna opieka medyczna