Compensa Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

Młodsza Specjalistka / Młodszy Specjalista ds. Taryfikacji Ubezpieczeń

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przetwarzanie i analiza dużych zbiorów danych z wykorzystaniem Databricks.
  • Udział w przygotowaniu symulacji zmian taryfowych z wykorzystaniem narzędzi WTW Pricing Suite i innych narzędzi open source
  • Praktyczne zastosowania najnowszych technologii w zakresie Big Data.
  • Przygotowywanie raportów cyklicznych i analiza rentowności produktów.
  • Wsparcie innych członków zespołu w przygotowywaniu modeli matematyczno/statystycznych i optymalizacji modeli uczenia maszynowego.
  • Wsparcie w procesie taryfikacji produktów ubezpieczeniowych.
Wymagania (oczekiwane)
  • Krytyczne myślenie i zdolności analityczne
  • Zainteresowanie analizą danych/obszarem data science
  • Podstawowa wiedza o narzędziach do przetwarzania danych takich jak SQL, Databricks
  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne
Wymagania (mile widziane)
1 rok doświadczenia w obszarze taryfikacji i pierwsze kroki z wykorzystaniem języka Python
  • Dofinansowanie do szkoleń, studiów podyplomowych oraz kursów językowych
  • Praca w trybie hybrydowym (2 dni pracy z biura)
  • Wewnętrzne inicjatywy charytatywne, sportowe i integracyjne
  • Prywatna opieka medyczna, możliwość wykupienia karnetu sportowego
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Akcje komunikacyjne dotyczące profilaktyki zdrowia i wellbeing’u (spotkania z ekspertami i webinary)
  • prywatna opieka medyczna
  • Zniżki na produkty ubezpieczeniowe
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • kawa / herbata
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • inicjatywy dobroczynne
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (między 7:30 a 9:00)
  • parking dla pracowników
  • Wsparcie Buddy’ego we wdrożeniu w nowe obowiązki
  • elastyczny czas pracy
O firmie

Dzień dobry!

Cieszymy się, że nasza oferta zwróciła Twoją uwagę - powyżej znajdziesz jej szczegóły. Tymczasem pozwól, że się przedstawimy.

Compensa to jedno z najprężniej rozwijających się towarzystw ubezpieczeniowych na rynku. Należymy do międzynarodowej grupy Vienna Insurance Group. Stawiamy na współpracę, przedsiębiorczość, partnerstwo, rozwój, jakość i bezpieczeństwo. Ty też? Zaaplikuj i dołącz do ambitnych, bo może właśnie #TUtwojemiejsce!