SMYK S.A.

Młodszy Analityk Biznesowy / Młodsza Analityczka Biznesowa

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Domaniewska 48, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Kategorie:
E-commerce (handel internetowy)
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w rozwoju platformy e-commerce, aplikacji mobilnej i innych systemów wspierających rozwój firmy w Polsce i za granicą
  • Współpraca z zespołem UX przy tworzenie efektywnych GUI
  • Współpraca z interesariuszami w celu zebrania wymagań i identyfikacji potrzeb biznesowych
  • Definiowanie przypadków użycia systemów informatycznych
  • Modelowanie procesów biznesowych i przepływów danych
  • Analiza biznesowa wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych
Wymagania (oczekiwane)
  • Ogólna świadomość procesu rozwoju oprogramowania oraz metod zapewniania jakości dostarczanych rozwiązań
  • Język angielski na poziomie minimum komunikatywnym
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy z narzędziami wpierającymi proces analizy biznesowej i systemowej
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobre umiejętności analityczne, wyciąganie wniosków oraz znajdowania kreatywnych rozwiązań
  • Systematyczność, rzetelność i dokładność w podejściu do powierzonych zadań.
Korzyści dla kandydata
  • kawa / herbata
  • Uczestniczenie w wydarzeniach firmowych, integracjach
  • Prywatna opieka medyczna
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki świąteczne
  • Udział w inicjatywach społecznych
  • Udział w szkoleniach stacjonarnych, językowych i e-learningowych
  • strefa relaksu
  • Świadczenia świąteczne dla pracowników
  • firmowa biblioteka
  • prywatna opieka medyczna
  • fundusz socjalny
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Praca w międzynarodowym środowisku
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Zakupy w naszych sklepach na preferencyjnych warunkach
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • brak dress code’u
SMYK S.A. jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku sprzedaży detalicznej artykułów dziecięcych. Obecnie w skład Grupy SMYK wchodzi ponad 200 sklepów działających nie tylko w Polsce, ale także poza jej granicami. Firma odnosi sukcesy zarówno w prowadzeniu sklepów tradycyjnych, jak i sklepu internetowego, tworząc nowoczesną, zintegrowaną sieć kanałów dotarcia do klientów.