TDJ S.A.

Młodszy Analityk / Młodsza Analityczka

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Twarda 4, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Udział w projektach Finance Excellence w Grupie TDJ
  • Prowadzenie analiz finansowych, biznesowych oraz rynkowych dot. obszaru finansów oraz branż w jakich działają spółki Grupy TDJ
  • Opracowywanie notatek, raportów, prezentacji oraz zestawień
  • Wsparcie w projektowaniu standardów i najlepszych praktyk w obszarze finansów, obejmujące Controlling, Treasury, Accounting & Tax
  • Prowadzenie benchmarkingu kosztów i efektywności
Wymagania (oczekiwane)
  • Wysokie kompetencje w prezentacji danych (kontent i grafika)
  • Bardzo dobra znajomość MS Office 365, w szczególności Excel
  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, rachunkowości, zarządzania, ekonomii, matematyki lub informatyki
  • Minimum rok doświadczenia jako asystent lub młodszy analityk w BIG4 lub dziale finansowym
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i języka polskiego w mowie i w piśmie
  • Możliwość skorzystania z atrakcyjnych programów dedykowanych dzieciom pracowników w ramach działań Fundacji TDJ
  • dofinansowanie nauki języków
  • Firmowy pakiet kafeteryjny w ramach którego dostępne jest ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna i karta Multisport
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • Bliską współpracę z doświadczonymi członkami Finance Excellence
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w realizacji interesujących projektów oraz stałego podnoszenia swoich kompetencji
  • inicjatywy dobroczynne
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze, w atrakcyjnej lokalizacji w Centrum Warszawy (pracujemy w trybie hybrydowym)
  • Pracę w Grupie TDJ jednej z największych prywatnych firm inwestycyjnych w Polsce, o mocnej pozycji rynkowej i wysokiej kulturze zarządzania
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne

TDJ - Jesteśmy rodzinną firmą inwestycyjną prowadzącą działalność w wielu sektorach gospodarki. W oparciu o wspólne wartości i nasze pasje tworzymy społeczność, która buduje długoterminową wartość w obszarach Equity, Venture, Estate, Finance i Foundation

TDJ Equity Inwestujemy w dojrzałe spółki, posiadające perspektywy wzrostu i zdolność do generowania stabilnych przepływów pieniężnych, w których dzięki naszym kompetencjom i doświadczeniu możemy wygenerować wartość dodaną. Nasze spółki portfelowe to: Famur, PGO, Zamet, FPM i NiUW.

TDJ Venture Inwestujemy w innowacyjne, technologiczne startupy o globalnym potencjale rozwoju.

TDJ Estate Obszar odpowiedzialny za inwestycje w nieruchomości. Specjalizuje się w realizacji projektów w sektorach nieruchomości mieszkaniowych, biurowych, a także gruntowych.

TDJ Finance Inwestujemy w instrumenty o maksymalnej płynności i wysokim poziomie bezpieczeństwa.

TDJ Foundation Inwestujemy w edukację i rozwój, umożliwiając dostęp do najlepszych praktyk. Wierzymy, że jest to najwyższa wartość, jaką możemy dać społeczeństwu

TDJ S.A.

Aleja Roździeńskiego 1A

40-202 Katowice

T: +48 32 661 07 02

www.tdj.pl