AUTODNA Sp. z o.o.

Młodszy Doradca Klienta e-commerce z językiem niemieckim

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
ul. Obywatelska 128/152, Łódź, Łódzkie, Polska
Kategorie:
E-commerce (handel internetowy)
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Kontakt z klientami - będziesz odpowiadać klientom na wiadomości e-mailowe, odbierać telefony oraz czatować;
  • Raportowanie - przekażesz informację o zrealizowanych zadaniach oraz ich etapie.
  • Wykonywanie tłumaczeń i korekt językowych – będziesz realizować tłumaczenia na potrzeby zespołu obsługi klienta lub innych w organizacji;
  • Współpraca z innymi zespołami - będziesz w kontakcie z zespołem produktowo-technologicznym czy marketingu (np. przekazując feedback klientów nt. naszych produktów oraz usług lub realizując tłumaczenia);
Wymagania (oczekiwane)
  • Kontaktowość, cierpliwość, proaktywna postawa, wysoka kultura osobista.
  • Język polski – min. B2, pozwalający na swobodną komunikację w Zespole;
  • Język niemiecki – min. C1 w mowie i piśmie;
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość praw konsumenta;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta lub administracji biurowej, zawodach humanistycznych, bądź sprzedaży;
  • Status studenta lub wykształcenie wyższe.
  • Podstawowa wiedza z dziedziny motoryzacji - na początek wystarczy, że odróżnisz kabriolet od pick-upa :)
  • Darmowe obiady co drugi piątek w ramach integracji zespołu;
  • Samochód służbowy do dyspozycji pracowników;
  • Zadaniowy czas pracy w 8-godzinnym systemie;
  • Kawę, herbatę, soki oraz słodycze bez limitu;
  • spotkania integracyjne
  • Coroczny budżet szkoleniowy do wykorzystania dla pracowników (szkolenia, kursy, studia);
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Elastyczne formy współpracy: umowa o pracę, współpracę B2B, umowa zlecenia;
  • dofinansowanie nauki języków
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • kawa / herbata
  • Cykliczne spotkania integracyjne, a raz w roku wyjazd dla wszystkich pracowników;
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego;
  • Dofinansowanie do karty sportowej;
  • Przyjazną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole.
  • napoje
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Min. 20 dni płatnego urlopu także przy formie B2B;

autoDNA jest wiodącym dostawcą raportów historii pojazdów używanych z Europy i USA. Nasze produkty umożliwiają weryfikację historii pojazdu.

Zatrudniamy już blisko 50 osób, realizując codzienne obowiązki w wydzielonych Zespołach składających się z 5-9 osób.