EBA Sp. z o.o.

Młodszy Inżynier projektu - Kosztorysant

Miejsce zatrudnienia
Gdynia, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • przygotowanie wyceny wyrobów – kosztu materiałów i kosztów pracy,
  • kosztorysowanie wyrobów metalowych oraz wielomateriałowych (metal, tworzywa, drewno, elektryka itp.)
  • wycena zapytań i wyrobów wg zapytań Kontrahentów.
  • wsparcie inżynierów projektu w codziennych obowiązkach
  • obliczenie ilości i rodzaju potrzebnego materiału do produkcji wyrobów
  • opracowanie dokumentacji konstrukcyjnej i technologicznej wyrobów
Wymagania (mile widziane)
  • Doświadczenie w którymś z typów produkcji: stolarka, obróbka tworzyw sztucznych, lekka produkcja metalowa
  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej oraz znajomość języka technicznego
  • Znajomość j. angielskiego min. B1
  • Doskonała znajomość obsługi komputera (biegły office, minimum podst. CAD)
  • Doświadczenie z zakresu poligrafi, przygotowania do druku lub pracy na drukarni
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • niezbędne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwości rozwoju
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • benefity tj. : dofinansowanie do kart multisport, dofinansowanie do wypoczynku, dodatkowe świadczenia socjalne, dobre warunki grupowych ubezpieczeń na życie

Jesteśmy krośnieńską firmą produkcyjną. W biznesie działamy od niemalże 45 lat. Zatrudniamy przeszło 260 pracowników. Na co dzień oferujemy produkcję kontraktową, seryjną, współpracując z firmami o zasięgu globalnym. Stawiamy na rozwój inżynierii, kompleksowego zarządzania projektami, łączenie nowych technologii, a także materiałów. Od 1978 roku obrabiamy metal. W ciągu ostatnich 20 lat rozwinęliśmy nasze kompetencję dodając kolejne materiały, które obrabiamy (materiały drewnopodobne | tworzywa sztuczne | druk | a także druk 3D), a następnie łączymy w całość tworząc produkt gotowy, zgodny z projektem klienta.

Siedziba i główny zakład produkcyjny eba sp. z o.o. mieszczą się w Krośnie. Otworzyliśmy również oddziały (zarządzania projektami) w Gdyni oraz Warszawie.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj