PROMAG S.A. - rozwiązania intralogistyczne

Młodszy Inżynier Serwisu Automatyk (przenośniki, urządzenia technologiczne)

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Romana Maya 11, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • diagnozowanie oraz usuwanie awarii i usterek, naprawa urządzeń/systemów automatycznych
  • obsługa serwisowa w obszarze automatyki w zakresie przenośników, urządzeń technologicznych, automatycznych systemów transportu i magazynowania oraz zrobotyzowanej paletyzacji
  • dbałość o wysoką jakość świadczonych usług serwisowych
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej
  • zdalne wsparcie klientów - teleserwis
  • dbałość o pozytywny wizerunek firmy w kontaktach z klientem
  • wykonywanie planowych przeglądów systemów
  • udział w zespołowym opracowywaniu ofert, koncepcji i kalkulacji w zakresie serwisu i modyfikacji urządzeń systemów transportowych oraz złożonych systemów logistycznych
  • wsparcie dla pracowników instalacyjnych podczas uruchomień urządzeń
Wymagania (oczekiwane)
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość oprogramowania: ePlan, TIA Portal, Visual Studio będzie dodatkowym atutem
  • znajomość sterowników PLC, paneli HMI, konfiguracja przetwornic częstotliwości oraz serwowzmacniaczy
  • umiejętność obsługi komputera
  • doświadczenie w pracy lub praktyka na podobnym stanowisku w automatyce przemysłowej
  • umiejętność czytania, opracowania i modyfikacji schematów elektrycznych
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1kV
  • dobra organizacja pracy własnej, wysoka samodzielność
  • wykształcenie techniczne, min. poziom inżyniera (mechatronika, automatyka, robotyka)
  • dyspozycyjność (wyjazdy służbowe) oraz gotowość do zdalnego wsparcia klienta w ramach dyżuru
  • prawo jazdy kat. „B”
  • program poleceń pracowniczych (możliwość uzyskania premii za polecenie pracownika)
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku w swojej branży
  • wyjazd integracyjny
  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość rozwijania swoich umiejętności technicznych
  • umowę o pracę, stabilizację zatrudnienia
  • dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • ubezpieczenie z funduszem emerytalnym (warunek: umowa na czas nieokreślony, min. 2 lata stażu w firmie)
  • bony świąteczne, nagrody jubileuszowe
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do posiłków w kantynie firmowej
PROMAG S.A. (www.promag.pl) to wiodący na rynku dostawca systemów magazynowych oraz sprzętu transportu wewnętrznego. Od ponad 40 lat wyznaczamy standardy polskiej logistyki wewnętrznej łącząc bogate doświadczenie z nowoczesnością stosowanych rozwiązań. W dążeniu do doskonałości, do każdego Klienta podchodzimy indywidualnie, aby znaleźć najbardziej korzystne rozwiązanie. Firma posiada rozwiniętą sieć sprzedaży opartą na doradztwie technicznym i obsłudze na najwyższym poziomie.