Polski Ogród Sp. z o.o.

Młodszy Kontroler Komercyjny

Miejsce zatrudnienia
ul. Mszczonowska 2, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Finanse / księgowość
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych oraz analiz ad hoc wraz z formułowaniem wniosków niezbędnych do podejmowania decyzji biznesowych.
  • Monitorowanie oraz kontrola wykonania budżetów wraz z analizą i wyjaśnianiem odchyleń.
  • Rozwój narzędzi kontrolingowych w celu poprawy jakości procesu raportowania, wprowadzanie usprawnień w procesach.
  • Aktywny udział w procesie budżetowania kosztów wybranych obszarów sprzedaży oraz marketingu.
  • Udział w procesie zamykania miesiąca, weryfikację poprawności księgowań i zakładanie rezerw.
Wymagania (mile widziane)
  • Praktyczna wiedza w zakresie kontrolingu, rachunkowości zarządczej i finansowej.
  • Doświadczenie w pracy w branży FMCG będzie dodatkowym atutem.
  • Zaawansowana znajomość Excela oraz programów klasy ERP.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku.
  • Duża samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Znajomość języka angielskiego - min. B1.
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w Dziale Kontrolingu.
Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pakiet benefitów: karta sportowa, prywatna opieka medyczna, platforma do nauki języków obcych; świadczenia z ZFŚS.
  • Profesjonalny onboarding.
  • Hybrydowy model pracy.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • Dużą samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pełną wyzwań pracę w Firmie o ugruntowanej pozycji w branży FMCG.
  • Wsparcie doświadczonego zespołu współpracowników.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj