GRECOS HOLIDAY sp. z o.o.

Młodszy księgowy / Młodsza księgowa ds. Należności

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Jana Henryka Dąbrowskiego 79A, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Finanse / księgowość
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie bieżących rozliczeń rezerwacji w systemie rezerwacyjnym i księgowym,
  • Wysyłanie monitów,
  • Księgowanie faktur prowizyjnych i ich rozliczanie,
  • Stały monitoring rozliczeń z agentami,
  • Prowadzenie i weryfikacja rejestrów zakupu i sprzedaży (w zakresie rezerwacji).
  • Analiza kont rozrachunkowych, wynikowych i bilansowych w programie księgowym (związanych z rezerwacjami),
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w pracy w księgowości,
  • Komunikatywność oraz zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • Wykształcenie wyższe,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność, rzetelność, skrupulatność, terminowość,
  • Zdolności analityczne i organizacyjne.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Dobra znajomość MS Excel,
Korzyści dla kandydata
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Benefity: prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie na życie, zniżki na wakacje dla Ciebie i Twoich najbliższych.
  • Umowę o pracę na pełen etat w siedzibie touropeatora o ugruntowanej pozycji na rynku turystyki czarterowej,
  • Stabilne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych wyników,

Grecos Holiday to wiodący organizator wakacyjnych wyjazdów do Grecji. Firma należy do liderów na rynku touroperatorów w Polsce. Organizator wyjazdów indywidualnych oraz grupowych dla firm.

Starając się zaspokajać potrzeby najbardziej wymagających klientów, co roku odkrywa nowe kierunki wyjazdowe. Jako specjalista wyjazdów wakacyjnych do Grecji, oferuje największy wybór słonecznych greckich plaż organizując Wielkie Greckie Wakacje dla setek tysięcy Polaków.

Na sukces Grecosa pracuje zespół profesjonalistów, dla których Grecja nie jest tylko turystyczną destynacją, ale przede wszystkim wielką pasją! Jej efektem jest kompleksowo przygotowana propozycja wyjazdów turystycznych, na którą składają się przelot, pobyt w hotelu, ubezpieczenie, transfery oraz profesjonalna opieka rezydentów, która rozpoczyna się od odprawy i trwa przez cały pobyt.