benett PEOPLE

Młodszy Magazynier

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
30,00 - 32,00 PLN Brutto
Godzinowo Umowa o pracę
Godzinowo Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
Ożarów Mazowiecki, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Pełen etat
Wakaty: 5
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Pakowanie i zabezpieczanie asortymentu,
  • Kompletowanie zamówień za pomocą skanera,
  • Przyjmowanie i kontrola dostaw towarów.
Wymagania (mile widziane)
  • Sprawności fizycznej.
  • Chęci do pracy w zespole oraz zdolności komunikacyjnych,
  • Motywacji do nauki i rozwoju zawodowego,
  • Pracę od poniedziałku do piątku w systemie zmianowym 06.00-14.00, 14.00-22.00,
  • Przyjazne środowisko pracy,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie lub umowy o pracę agencyjną,
  • Pełne wdrożenie w zakres obowiązków przez doświadczonych pracowników,
  • prywatna opieka medyczna
  • posiłek regeneracyjny
  • Bezpłatny posiłek dla pracowników,
  • Kartę Multisport Plus, prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie PZU na korzystnych warunkach.
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • Wynagrodzenie 30-32 zł brutto/h + premie,
  • kawa / herbata
  • program emerytalny
  • napoje