Semmelrock Stein+Design Sp. z o.o.

Młodszy operator maszyn

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Stare Gnatowice (powiat warszawski zachodni), Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola parametrów półproduktu/produktu,
  • Weryfikacja wyrobów niezgodnych z wymogami wewnętrznymi.
  • Nadzór nad procesem produkcji na wybranym odcinku/maszynie,
  • Rejestracja parametrów procesowych,
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie zawodowe lub techniczne (mile widziane mechaniczne lub pokrewne),
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez umiejętność obsługi kilku stanowisk,
  • Doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych,
  • Mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózków widłowych,
  • Gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym od poniedziałku do soboty,
  • Otwartość na udział w szkoleniach.
  • Możliwość rozwoju, poszerzania własnych kompetencji poprzez ogólnodostępne szkolenia firmowe zarówno wewnętrzne jak i zewnętrzne,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Program rekomendacji pracowników,
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy o pracę w spółce Semmerlock,
  • Dofinansowanie do wypoczynku naszych pracowników oraz kolonii dla dzieci,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych (prywatną opiekę medyczną, kartę sportowa, ubezpieczenie grupowe, pożyczki na cele mieszkaniowe, karty przedpłacone),
  • Dofinansowanie do aktywności kulturalno-oświatowych (program MyBenefit),
  • Rabaty na produkty firmowe.
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy oraz systemu premiowego (do 15% premia miesięczna),
  • Dofinansowanie do posiłków (karty lunchowe dofinansowanie w wysokości 300 zł miesięcznie),
  • preferencyjne pożyczki
  • Dwa razy w roku dodatkowe świadczenia świąteczne,
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi