Trenkwalder Polska

Młodszy operator produkcji kształtek (m/k)

Wynagrodzenie
5 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Dąbrowa Górnicza, Śląskie, Polska
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • księgowanie realizacji zleceń w SAP oraz bieżące raportowanie,
  • transport produktów i ich komponentów za pomocą suwnicy – tylko jeśli posiadasz uprawnienia UDT.
  • cięcie, wiercenie i szlifowanie ręczne elementów kształtek (obsługa narzędzi pneumatycznych),
  • realizowanie planu produkcji zgodnie z harmonogramem,
Wymagania (mile widziane)
  • wyobraźnia przestrzenna,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • uprawnienia UDT do obsługi suwnic (poziom "0" z pilota).
  • wykształcenie zawodowe i minimum 6 miesięcy doświadczenia w pracy fizycznej w branży przemysłowej,
  • umiejętność obsługi ręcznych narzędzi pneumatycznych oraz pomiarowych.
  • zdolności manualne i dokładność,
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym (praca pon. – pt. na 3 zmiany),
  • wewnętrzne szkolenia wprowadzające oraz możliwość zdobycia uprawnień UDT,
  • premię miesięczną do 15% wynagrodzenia zasadniczego – opartą na wskaźnikach grupowych i indywidualnych,
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • inicjatywy dobroczynne
  • ubezpieczenie na życie
  • Program Poleceń Pracowniczych,
  • kafeteria benefitów, w ramach której można nabyć kartę sportową MultiSport,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość zobaczenia miejsca pracy przed podjęciem zatrudnienia,
  • dodatkowy urlop
  • świadczenia pieniężne w okresie Bożego Narodzenia
  • Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych (w jego ramach m.in. "wczasy pod gruszą", świadczenie pieniężne w okresie Bożego Narodzenia),
  • stawkę miesięczną 5000 zł brutto,
  • umowę o pracę,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • stabilne zatrudnienie i możliwość rozwoju w ramach działowej matrycy umiejętności,
  • dodatkowy płatny dzień wolny – Święto Pracownika Amiblu,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego NW.
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj