Recruit Europe Sp.zo.o.

Młodszy Przedstawiciel Handlowy - Młodszy Inżynier Sprzedaży - Junior Key Account Manager with English (fresh graduates)

Wynagrodzenie
9 000,00 - 12 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Skierniewice, Łódzkie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Przedstawiciel handlowy
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 3
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Budowanie i realizacja strategii sprzedaży produktu na obsługiwanych rynkach;
  • Za pomocą regularnych spotkań i podtrzymywania kontaktów, obserwacji rynku zbudujesz portfolio wartościowych relacji z klientami, których będziesz informować o naszych innowacjach technicznych.
  • Twoje działania promocyjne obejmą fascynującą gamę zastosowań w różnych branżach produkcyjnych, przetwórczych oraz instytucjach badawczych;
  • Kompleksowe przygotowywanie ofert handlowych;
  • Kreowanie długofalowych relacji z nowymi i obecnymi klientami;
  • Przez prezentację naszych produktów, aktywną dyskusję i omawianie ich możliwości z klientem, będziesz w stanie zaoferować odpowiednio dobrane rozwiązania techniczne;
  • Twoja inicjatywa w znajdowaniu nowych możliwości dla biznesu i rozwoju marki zostanie odpowiednio doceniona;
  • Po odbyciu kompleksowego szkolenia technicznego i handlowego, będziesz odpowiedzialny za zwiększenie naszego udziału w rynku w obrębie swojego terytorium sprzedaży poprzez tworzenie nowych możliwości współpracy w biznesie z potencjalnymi i istniejącymi klientami B2B;
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z klientem;
Wymagania (oczekiwane)
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • interesujesz się technologią Właśnie rozpocząłeś swoją karierę zawodową lub masz nie więcej niż 5 lat doświadczenia (mile widziane pierwsze doświadczenie handlowe w kontaktach B2B);
  • Jesteś komunikatywny, zorientowany na klienta i w aktywny sposób potrafisz słuchać o jego potrzebach;
  • Masz otwarty umysł i chętnie pogłębiasz wiedzę w dziedzinie nowoczesnych technologii.
  • Dobra znajomość obsługi komputera;
  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w międzynarodowych środowisku;
  • Dyspozycyjność, chęć do częstych wyjazdów służbowych;
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Masz wysoką motywację do pracy w sprzedaży, jesteś proaktywny i lubisz osiągać założone cele;
  • Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, zdolności negocjacyjne, samodzielność w działaniu;
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • prywatna opieka medyczna
  • Obiecującą ścieżkę kariery w środowisku B2B w międzynarodowej firmie;
  • możliwość pracy zdalnej
  • Samochod - Nowy Skoda Oktavia
  • Samochod - Nowy VW Golf
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • napoje
  • komputer do użytku prywatnego
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • strefa relaksu
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, laptop, telefon oraz samochód służbowy (także do użytku prywatnego).
  • parking dla pracowników
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Stałą umowę o pracę na czas nieokreślony, podpisaną bezpośrednio z pracodawcą;
  • Regularne szkolenia dotyczące naszych innowacyjnych produktów oraz nieprzerwane wsparcie naszych trenerów mające na celu ulepszanie technik sprzedaży;
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i super nowoczesne technologie;

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj