PRIVATE CORPORATE CONSULTING sp. z o.o.

Młodszy specjalista ds. badania rynku oraz tworzenia programu szkolenia

Wynagrodzenie
4 432,00 - 4 700,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa zlecenie
Miejsce zatrudnienia
ul. Wolska 11A, Lublin, Lubelskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • redagowanie powstałego programu pod kątem poprawności językowej, stylistycznej i ortograficznej,
  • prowadzenie rozmów telefonicznych z potencjalnymi klientami (urzędnikami) w celu pozyskiwania zagadnień do programu szkolenia,
  • tworzenie raportów z przeprowadzonego badania rynku.
  • prowadzenie rozmów telefonicznych w celu znalezienia eksperta w danej dziedzinie, który poprowadzi szkolenie, nawiązanie współpracy oraz stały kontakt z nim,
  • planowanie terminów szkoleń,
  • tworzenie programów szkoleń (od dwóch do trzech projektów w miesiącu) - tytuł, zagadnienia oraz ich kolejność w programie,
Wymagania (oczekiwane)
  • ma doświadczenie w telefonicznym kontakcie z klientem na stanowiskach takich jak: ankieter, doradca klienta, badacz rynku, konsultant oraz stanowiskach związanych z tworzeniem szkoleń,
  • lubi schematyczną pracę (powtarzalne czynności),
  • będzie prowadziła kilkadziesiąt rozmów telefonicznych dziennie z klientem, poznając jego potrzeby, poprzez uważne słuchanie i zadawanie trafnych pytań,
  • umie redagować i pisać treści,
  • lubi analizować dane, wyciągać wnioski na ich podstawie oraz wprowadzać innowacyjne rozwiązania,
  • potrafi pracować w zespole według określonych reguł,
  • lubi pracę w blokach czasowych np. 6 godziny - kontakt z klientem, 2 godziny - tworzenie programu szkolenia,
  • Poszukujemy osoby, która:
  • jest asertywna, komunikatywna, odpowiedzialna, sumienna oraz zmotywowana.
  • posiada wyższe wykształcenie lub studiuje ZAOCZNIE,
  • realizuje wymagane cele oraz stawia sobie wyzwania i stara się im sprostać,
  • wdrożenie w funkcjonowanie organizacji i wsparcie na każdym etapie pracy,
  • 8 godzinny dzień pracy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00,
  • pyszną kawę oraz spotkania integracyjne :)
  • wynagrodzenie od 27,70 zł brutto za godzinę,
  • pracę stacjonarną w biurze w Lublinie,
  • premie za zrealizowane cele,
Jesteśmy intensywnie rozwijającą się firmą, od 14 lat specjalizujemy się w tworzeniu najbardziej praktycznych szkoleń dla pracowników administracji publicznej. Nasze działania opierają się na etycznych zasadach, które mają wspierać zarówno pracowników, klientów, jak i partnerów biznesowych. Rocznie organizujemy blisko 1000 szkoleń dla pracowników administracji samorządowej, spółdzielni mieszkaniowych i szkół.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj