Grupa VIRTU

Młodszy specjalista ds. Eksportu z j. niemieckim

Miejsce zatrudnienia
ul. Łośnicka 35, Zawiercie, Śląskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Analiza sytuacji rynkowej, działań konkurencji oraz potencjału sprzedażowego
  • Współrealizowanie sprzedaży poprzez aktywne ofertowanie obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych na terenie Europy
  • Formułowanie ofert promocyjnych i handlowych
  • Dbanie o wysoki poziom obsługi klientów i pozytywny wizerunek firmy
  • Pośredni i bezpośredni kontakt z klientem- obsługa telefoniczna oraz mailowa
  • Raportowanie pracy i wyników według procedur firmy
  • Przepływ informacji handlowych pomiędzy firmą a klientami
  • Koordynowanie wdrożeń nowych produktów na rynkach eksportowych
  • Uzupełnianie dokumentacji eksportowych
  • Przygotowanie obcojęzycznych prezentacji firmowych oraz produktowych dla klientów eksportowych
Wymagania (mile widziane)
  • Gotowość do pracy stacjonarnej w siedzibie firmy
  • Komunikatywność
  • Odpowiedzialność i skuteczność w działaniu
  • Doświadczenie w obsłudze klienta
  • Prawo jazdy kategoria B
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. komunikatywnym
  • Doświadczenie w sprzedaży / eksporcie w branży FMCG
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań oraz realizacja wyznaczonych celów
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
Korzyści dla kandydata
  • Pracę z rozpoznawalnymi produktami
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie szkolenia
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Pakiet sportowy Medicover
  • Pakiet Prywatnej opieki medycznej Medicover
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w branży garmażeryjnej
  • Premia Świąteczna
  • Możliwość rozwoju zawodowego i stałego podnoszenia kompetencji
  • Program rekomendacji pracowników
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy)
  • Kawa / Herbata
Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj