UNIWERSYTECKI SZPITAL KLINICZNY W POZNANIU

Młodszy Specjalista ds. Energetycznych

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Przybyszewskiego 49, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Odbiory prawidłowego wykonania zleconych prac wykonanych przez firmy zewnętrzne jak i podległych pracowników
  • Nadzór na prawidłowym działaniem węzłów cieplnych C.O i C.T
  • Sprawdzenie wykonania poprawnej konserwacji instalacji SSP i DSO
  • Przygotowywanie harmonogramu PPM dla prac serwisowych
  • Nadzór nad instalacją HVAC
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie przy pracy z instalacją HVAC minimum 2 lata
  • Wykształcenie minimum średnie - preferowane wykształcenie HVAC lub elektryczne
  • Znajomość pakietu Office (tworzenie sprawozdań i wykresów)
Korzyści dla kandydata
  • kompleksowe wdrożenie do pracy
  • dofinansowanie wypoczynku
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • stabilne zatrudnienie oraz możliwość pozyskiwania wiedzy od ekspertów w poszczególnych dziedzinach
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • bogaty pakiet socjalny – w tym wsparcie finansowe w okresie świątecznym, dofinansowanie odpoczynku wakacyjnego, karty Multisport oraz ubezpieczenia na życie
  • wynagrodzenie na poziomie rynkowym
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • preferencyjne pożyczki
  • możliwość wdrażania nowych pomysłów oraz samodzielność w podejmowanych działaniach
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • możliwości rozwoju i nauki – współfinansowanie studiów, szkoleń i kursów zewnętrznych, dostęp do szkoleń e-learningowych oraz udział w projektach wewnętrznych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi