Devire Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. logistyki

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Inwentaryzacje miesięczne i roczne
  • Przyjęcia urządzeń do systemu
  • Wydania zewnętrzne (w systemie i przygotowywanie paczek do wysyłki)
  • Tworzenie przesunięć międzymagazynowych
  • Kontakt z innymi działami wewnątrz spółki
  • Dbanie o stok materiałów operacyjnych
  • Dbanie o powierzony stock magazynowy
Wymagania (oczekiwane)
  • Dokładność, cierpliwość, koncentracja na zadaniu
  • Dobra znajomość Pakietu Office (szczególnie Excel),
  • Dostępność do pracy w pełnym wymiarze godzin (8-16),
  • Studenci kierunków logistycznych lub pokrewnych,
  • Doświadczenie w logistyce mile widziane,
  • Bardzo dobra organizacja pracy,
Korzyści dla kandydata
  • Dogodna lokalizacja na warszawskim Mokotowie,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych (praca stacjonarna),
  • Praca w doświadczonymi i zgranym zespole,
  • Praca w międzynarodowej firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę zlecenie.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji - szkolenia wewnętrzne,
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.