Hendi Polska Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta - Sprzedawca

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Poznań, Wielkopolskie, Polska
Kategorie:
Obsługa klienta
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa klientów sklepu zgodnie z przyjętymi standardami
  • realizacja reklamacji
  • wystawianie dokumentów handlowych
  • realizacja planów sprzedażowych sklepu
  • dbałość o powierzone mienie, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem lub kradzieżą
  • współpraca z pozostałymi działami firmy
  • pakowanie towarów do sprzedaży i wysyłki, przyjmowanie należności
  • obsługa systemu sprzedażowego, kasy fiskalnej oraz urządzeń biurowych
  • dbanie o zgodną ze standardami ekspozycję towarów i oraz ich uzupełnianie na półkach
Wymagania (oczekiwane)
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych z klientami
  • doświadczenie w handlu oraz obsłudze klienta - minimum 1 rok
  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie w pozyskiwaniu klientów
  • zaangażowanie, entuzjazm i uśmiech
Korzyści dla kandydata
  • ubezpieczenie na życie
  • spotkania integracyjne
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy
  • przyjazną atmosferę pracy
  • ciekawy system premiowy oparty na wynikach sklepu oraz na planach indywidualnych
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatną opiekę medyczną oraz dofinansowanie pakietu sportowego
  • ciekawą, ambitną pracę w nowoczesnej, prężnej i szybko rozwijającej się firmie
  • prywatna opieka medyczna
O firmie

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od prawie 20 lat. Wchodzimy w skład międzynarodowej grupy Hendi ,działającej na rynkach europejskich od nieomal 100 lat. Konsekwentnie budujemy markę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów. Jesteśmy liderem w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy poprzez sieć dystrybutorów , sklepy stacjonarne oraz w e-commerce (nowoczesny sklep online www.hendi.com).

Stawiamy na profesjonalizm i satysfakcję klienta, wyprzedzamy trendy, najważniejszą wartością firmy są jej pracownicy.