CYBER_FOLKS SPÓŁKA AKCYJNA

Młodszy Specjalista ds. Obsługi Klienta w Dziale Rozliczeń

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie
4 400,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
ul. Kazimierza Pułaskiego 6, Gdynia, Pomorskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
E-commerce (handel internetowy)
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 2
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Aktywne wsparcie w procesie ofertowym, udzielanie informacji o naszych produktach i usługach oraz przygotowywanie ofert na życzenie Klientów
  • Obsługa Klienta poprzez e-mail, telefon, czat online
  • Realizacja procesów back office związanych z obsługą umów i ich rozliczeń
  • Bieżąca obsługa zamówień
  • Dbanie o wizerunek firmy poprzez profesjonalną obsługę Klientów oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów zgodnie z naszymi standardami
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z Klientami, monitorowanie ich potrzeb i oczekiwań oraz proaktywne działania mające na celu zwiększenie satysfakcji z naszych produktów i usług
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole i dostosowywania się do dynamicznych warunków rynkowych
  • Biegłość obsługi komputera wraz z umiejętnością sprawnego pisania
  • Lekkość w kontakcie z Klientem i bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • Dobra organizacja pracy
  • Orientacja na realizację celów
Wymagania (mile widziane)
  • Wiedza z zakresu fakturowania oraz podstawowa wiedza z zakresu księgowości
  • Znajomość zagadnień z zakresu hostingu i domen
Korzyści dla kandydata
  • Kartę Benefit Systems - Multisport
  • prywatna opieka medyczna
  • możliwość pracy zdalnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • spotkania integracyjne
  • Stałe wynagrodzenie oraz premia kwartalna uzależniona od wyników
  • Kurs języka obcego
  • System kafeteryjny
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu umowy o pracę
  • Ubezpieczenie grupowe
  • świętowanie urodzin
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata
  • Dodatkowy dzień wolny z okazji urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dużo wyzwań i możliwość rozwoju w grupie innowacyjnych spółek

Poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego Specjalisty ds. Obsługi Klienta, która będzie odpowiedzialna za skuteczną komunikację i budowanie trwałych relacji z naszymi klientami. Twoje zadania będą obejmować obsługę klientów poprzez e-mail, telefon oraz czat online, udzielanie odpowiedzi na zapytania dotyczącą rozliczeń i obsługiwanych umów.

Jeśli jesteś osobą komunikatywną, zorientowaną na Klienta i chcesz dołączyć do naszego zespołu, zachęcamy do aplikowania na to stanowisko.

Jesteśmy technologią. Jesteśmy CYBER. Jesteśmy wsparciem. Jesteśmy FOLKS.

W 1999 roku stworzyliśmy jedną z pierwszych firm hostingowych w Polsce. Od tego czasu przeobraziliśmy się w grupę z sukcesami obsługującą wiele sektorów i rynków, zyskując zaufanie >340 tys. klientów oraz generując >390 mln PLN przychodów rocznie.

Dziś jesteśmy grupą skupiającą dynamicznie rozwijające się podmioty technologiczne z obszaru cyfryzacji biznesu, wspierające przedsiębiorstwa - zarówno te małe jak i duże - w ich obecności w Internecie, automatyzacji procesów biznesowych, komunikacji, marketingu i sprzedaży.

Wspieramy klientów w efektywnym rozwijaniu ich obecności w internecie poprzez świadczenie usług hostingowych, sprzedaż i transfer domen, a także dostarczanie narzędzi do tworzenia, prowadzenia i rozwoju sklepów internetowych.