benett PEOPLE

Młodszy Specjalista ds. Realizacji Zamówień

Wynagrodzenie
5 000,00 - 5 500,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa o pracę
Miejsce zatrudnienia
Pruszków (powiat żagański), Mazowieckie, Polska
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Bieżąca obsługa systemu zgłoszeń,
  • Współpraca z innymi działami w firmie,
  • Bieżąca realizacja zamówień,
  • Przygotowywanie i koordynowanie wydawania paczek do firm kurierskich,
  • Planowanie i zamawianie transportów dla gotowych zamówień,
  • Planowanie i organizacja pracy pracowników na stanowiskach min. kompletacji i pakowania zamówień, przygotowywania produktów,
Wymagania (mile widziane)
  • Obsługa komputera oraz pakietu Microsoft Office,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu,
  • Bardzo dobra własna organizacja pracy,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwanie rozwiązań,
  • Pracowitość i zaangażowanie,
  • Możliwość rozwoju i podnoszenie poziomu kwalifikacji zawodowych,
  • Możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • Miłą atmosferę w zgranym zespole,
  • Pracę w systemie jednozmianowym: 8 - 16.
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Stawka 5000 zł - 5500 zł brutto,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko,

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj