LX Pantos Poland Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. sprzedaży

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

ul. Relaksowa 44, Nowa Wieś Wrocławska (powiat wrocławski), Dolnośląskie, Polska
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Utrzymywanie kontaktu i pozytywnych relacji z klientami, również zagranicznymi
  • Archiwizowanie dokumentacji dotyczącej transportów
  • Tworzenie baz danych klientów
  • Zarządzanie procesem sprzedaży w systemie CRM
  • Ścisła współpraca z działem operacyjnym firmy w celu realizacji potrzeb klienta
  • Analiza bieżących potrzeb klientów i szukanie dopasowanych rozwiązań
  • Zapewnienie prawidłowej implementacji nowych klientów w organizacji
  • Prowadzenie dokumentacji wycen
  • Pozyskiwanie nowych Klientów i budowanie relacji
  • Codzienny kontakt z operatorami morskimi oraz przewoźnikami w celu uzyskania wycen i kalkulacji ofert dla klientów
  • Gotowość do wyjazdów służbowych, także zagranicznych
Wymagania (oczekiwane)
  • Min. półroczne doświadczenie w sprzedaży
  • Pierwsze doświadczenia w prowadzeniu negocjacji handlowych, przetargów i przygotowywaniu ofert
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Zaangażowanie, konsekwencja w działaniu
  • Otwartość na zdobywanie wiedzy oraz uczenie się nowych umiejętności
  • Znajomość branży TSL będzie atutem
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodne komunikowanie się
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie do urlopu, program poleceń pracowniczych,
  • dofinansowanie wypoczynku
  • prywatną opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie,
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • ubezpieczenie na życie
  • parking dla pracowników
  • zniżki na produkty/usługi firmowe.
  • program rekomendacji pracowników
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie do: zajęć sportowych, nauki języka angielskiego,
  • prywatna opieka medyczna
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pracę w międzynarodowym środowisku, udział w ciekawych projektach,

LX Pantos Poland Sp. z o.o. to jeden z największych operatorów logistycznych na świecie wywodzący się z grupy LG. Zapewniamy kompleksową obsługę logistyczną około 2500 klientów w różnych branżach, takich jak elektronika i Hi-Tech, automotive, przemysł, budownictwo, dystrybucja, żywność, energia i moda. Bazując na 349 globalnych sieciach i wiedzy zgromadzonej przez 38 lat, LX Pantos wciąż się rozwija aby znaleźć najlepsze metody logistyczne dla klientów. Nasze zróżnicowane usługi to: spedycja morska, lotnicza, lądowa, kolejowa. Zapewniamy także kompleksowe usługi Warehouse & Distribution obejmujące różne branże, e-commerce. Świadczymy usługi logistyczne łącząc know-HOW i know-WHERE oraz optymalne rozwiązania logistyczne w oparciu o wartość klienta.

LX Pantos opiera swe działania na innowacyjnym sposobie myślenia i chęci stawienia czoła każdemu wyzwaniu. Pasja jest naszą siłą napędową, która wykracza poza niemożliwość. Kreatywność to nasza konkurencyjna broń, która tworzy nowy model logistyki.