Atlanta Poland S.A.

Młodszy Specjalista ds. wsparcia administracyjno-biurowego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Załogowa 17, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Kategorie:
Administracja biurowa
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa obiegu dokumentów,
  • organizowanie wyjazdów służbowych,
  • realizacja zamówień w zakresie zaopatrzenia biura w artykuły biurowe, spożywcze i inne (obsługa sekretariatu firmy),
  • obsługa procesów administracyjno-biurowych, w tym: korespondencji oraz przesyłek,
  • wsparcie pracowników firmy w bieżących działaniach administracyjnych,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi gości oraz klientów odwiedzających firmę,
  • dbanie o poufność i bezpieczeństwo informacji oraz dokumentów firmowych.
Wymagania (oczekiwane)
  • wykształcenie średnie, wykształcenie wyższe będzie dodatkowym atutem,
  • skrupulatność, dokładność,
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • łatwość nawiązywania kontaktu,
  • znajomość procesów administracyjno-biurowych,
  • biegła obsługa komputera i pakietu MS Office,
  • znajomość programów do obsługi elektronicznego obiegu dokumentów, np. Saldeo, IFS,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej.
  • doświadczenia w pracy na stanowisku asystenta lub w podobnych stanowiskach administracyjnych,
  • elastyczność i otwartość na ludzi,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (poziom: B1/B2),
  • bazowa znajomość zagadnień RODO, administracyjnych, archiwizacji,
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatną opiekę medyczną w trakcie trwania okresu próbnego.
  • kawa / herbata
  • ciekawe i odpowiedzialne zadania w dynamicznym zespole, gdzie panuje atmosfera wzajemnego szacunku,
  • świętowanie urodzin
  • pakiet socjalny,
  • przeszkolenie przed rozpoczęciem pracy,
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • parking dla pracowników
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • inicjatywy dobroczynne
Dziś, dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu firmy, w oparciu o surowce najlepszej jakości, certyfikatom zobowiązującym do nieustannego doskonalenia, z dumą prezentujemy produkty, także pod marką Bakal. Atlanta Poland S.A. posiada dwa zakłady - w Gdańsku i we Włocławku. Nasza firma kojarzona jest ze smacznymi i pełnowartościowymi bakaliami, ale nasza firma to przede wszystkim ludzie, których praca prowadzi do dostarczania na rynek hurtowy i detaliczny wysokiej jakości bakalii. Konsekwentnie realizujemy założoną strategię. Zaangażowanie i lojalność to główne cechy naszych pracowników, dzięki którym firma może pochwalić się mianem lidera na rynku hurtowego handlu bakaliami.