GK Farmacol

Młodszy Specjalista Wsparcia Użytkownika

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Wrzeczko (powiat łowicki), Łódzkie, Polska
Kategorie:
IT i telekomunikacja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Udzielanie informacji użytkownikom o statusie zgłoszeń i postępie ich realizacji
  • Instalacje i konfiguracja sprzętu oraz oprogramowania
  • Współpraca z innymi działami i zespołami IT w Polsce
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie problemów aplikacyjnych, sprzętowych i sieciowych
  • Przyjmowanie zgłoszeń od użytkowników
  • Rejestracja zgłoszeń, śledzenie cyklu obsługi zgłoszeń
Wymagania (oczekiwane)
  • Intuicja i doświadczenie w rozwiązywaniu problemów ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem
  • Silna motywacja do pracy i pozyskiwania nowej wiedzy technicznej
  • Komunikatywność i umiejętność pracy z użytkownikiem
  • Znajomość zagadnień sieciowych i protokołu TCP/IP
  • Znajomość środowiska Microsoft Windows i aplikacji biurowych
  • Punktualność oraz terminowe wykonywanie powierzonych czynności
  • Dyspozycyjność – praca w systemie dwuzmianowym
  • Prawo jazdy kat. B
Korzyści dla kandydata
  • preferencyjne pożyczki
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (dofinansowanie do pakietu sportowego, pakietu medycznego, ubezpieczenie grupowe).
  • paczki świąteczne
  • Perspektywę zdobycia szerokiego doświadczenia zawodowego,
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • work-life balance
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • parking dla pracowników

GK FARMACOL to jeden z największych dystrybutorów farmaceutycznych w Polsce, łączący doświadczenie i najlepsze tradycje polskiego biznesu z nowoczesnym sposobem zarządzania. Atutem naszej firmy są wysoko wykwalifikowani eksperci ściśle współpracujący na każdym stanowisku pracy. Jeśli cenisz sobie profesjonalizm, chcesz wyznaczać nowe kierunki rozwoju, lubisz podejmować nowe wyzwania i chcesz uczestniczyć w naszym sukcesie, a do każdego zadania podchodzisz indywidualnie…

Dołącz do grupy fachowców, którzy zmieniają oblicze biznesu - zostań współtwórcą sukcesu Grupy Kapitałowej FARMACOL.