TVN Warner Bros. Discovery

Młodszy Specjalista/Specjalistka ds. Licencji Programowych

Miejsce zatrudnienia
ul. Wiertnicza 166, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Administracja biurowa
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • koordynacja przepływu informacji i korespondencji biurowej
  • koordynowanie obiegu umów z kontrahentami
  • komunikacja z kontrahentami w kwestiach związanych z realizacją umów
  • obsługa wewnętrznych systemów wspierających procesy zakupu i sprzedaży programów
  • przygotowywanie raportów z zakresu zawieranych przez zespół umów licencyjnych
  • udzielanie wsparcia administracyjno-organizacyjnego dla zespołu
Wymagania (mile widziane)
  • komunikatywność
  • tytuł licencjata lub bycia studentem/studentką studiów zaocznych
  • skrupulatność i dokładność
  • zdolność analitycznego myślenia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku lub na stanowisku asystenckim
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (B2)
  • bardzo dobra organizacji pracy
Korzyści dla kandydata
  • elastyczny czas pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • dostęp do miejsc parkingowych
  • darmowy dostęp do platformy player.pl, HBO
  • szkolenia i rozwój: dofinansowanie lekcji języka angielskiego, Employee Resource Groups - grupy pracownicze, dostęp do kursów e-learningowych, spotkania online z ekspertami
  • program rekomendacji pracowników
  • program emerytalny
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie do platformy streamingowej
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • pakiet świadczeń: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, platforma kafeteryjna MyBenefit (dofinansowanie do karty sportowej), fundusz świadczeń socjalnych, programy emerytalne, platforma uznaniowa, program poleceń pracowniczych
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • praca w modelu hybrydowym, elastyczne godziny pracy
  • brak dress code’u
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy na rzecz równowagi między życiem zawodowym a prywatnym: platforma wellbeing, joga, webinaria edukacyjne, Program Wsparcia Pracowników, wewnętrzne inicjatywy w obszarze mediowym
  • ubezpieczenie na życie
  • nieformalny strój biznesowy
  • możliwość pracy zdalnej
  • inicjatywy dobroczynne
  • działania CSR: akcje wolontariackie, inicjatywy ekologiczne i społeczne

TVN Grupa Warner Bros. Discovery to czołowy nadawca telewizyjny w Polsce, należący do wiodącego globalnego koncernu mediowego Discovery, którego programy od wielu lat informują, inspirują i bawią widzów na całym świecie.

W ofercie TVN Grupa Warner Bros. Discovery znajdują się aktualnie 24 kanały telewizyjne, w tym stacje ogólnodostępne oraz portfolio płatne – factualowe, lifestyle’owe, informacyjne, sportowe i filmowe.

TVN Grupa Warner Bros. Discovery posiada również bogatą ofertę produktów online, m.in. Player – jeden z najpopularniejszych serwisów OTT w Polsce zawierający kanały na żywo oraz programy na żądanie.

Do nadawcy należy także TVN Media, jedno z wiodących biur sprzedaży reklam w Polsce. TVN łączy strategiczne partnerstwo z Grupą CANAL+, operatorem czołowej platformy cyfrowej w Polsce.

Nasza firma to jednak przede wszystkim ludzie. Pracuje oraz współpracuje z nami ponad 4 tysiące profesjonalistów i najlepszych ekspertów w swoim fachu, którzy każdego dnia rozwijają się w różnorodnych obszarach, takich jak: Program i Produkcja, Programy Informacyjne, Nowe Media, Sprzedaż i Marketing, Technologia i Technika, Biznes i Administracja oraz Finanse.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj