Animex Foods Sp. z o.o. Oddział w Opolu

Młodszy Technik Utrzymania Ruchu

ul. Przemysłowa 3, Dobczyce (powiat myślenicki), Małopolskie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • zapewnienie sprawności technicznej obiektów oraz maszyn i urządzeń produkcyjnych poprzez wykonywanie bieżących napraw, diagnostyki i przeglądów
  • prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami
  • zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne oraz dbałość o optymalny stan zapasów
Wymagania (oczekiwane)
  • sumienność, dobra organizacja pracy własnej
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku – mile widziane
  • uprawnienia energetyczne SEP do 1kV w zakresie eksploatacji lub gotowość do ich uzyskania
  • gotowość do pracy w systemie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku
  • wykształcenie zawodowe w obszarach elektryk/elektromechanik/mechanik
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną
Korzyści dla kandydata
  • bony żywieniowe
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość uzyskania uprawnień
  • zakładowy fundusz świadczeń socjalnych, a w nim m.in. dofinansowanie do Świąt oraz Mikołaja, dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego tzw. „wczasy pod gruszą”, zapomogi socjalne
  • nauka języka angielskiego finansowana w 100% przez pracodawcę
  • inicjatywy dobroczynne
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne
  • możliwość pracy zdalnej
  • dofinansowanie do karty Multisport oraz dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie do posiłków pracowniczych
  • brak dress code’u
  • prywatna opieka medyczna
  • parking dla pracowników
  • wyprawka dla dziecka
  • program rekomendacji pracowników
  • dofinansowanie wypoczynku
  • atrakcyjny system premiowy (premia miesięczna za brak absencji, premia regulaminowa),
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
Oddział Animex Foods w Krakowie zajmuje się produkcją puchowych wyrobów pościelowych oraz puchu i pierza gęsiego. Nadzwyczajnie wysoka jakość puchu gęsiego Animex sprawia, że jest to jeden z najbardziej renomowanych producentów tego surowca na świecie. Marki, które należą do naszego portfolio to przede wszystkim Notte, Tree & Goose, Bossanova. To ręcznie szyte z jakościowych tkanin kołdry i poduszki z naturalnym puchem.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj