Diebold Nixdorf

Młodszy Technik w Centrum Napraw

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Znajomość praktyk i procedur związanych z naprawami w centrum
  • Pomoc w przeprowadzaniu testów, rejestrowaniu i raportowaniu napraw
  • Demontaż, czyszczenie i odnawianie przypisanych komponentów produktu
  • Znajomość instrukcji operacyjnych, możliwości sprzętu i instrukcji producenta
  • Uczestnictwo w regularnych szkoleniach dotyczących produktów / napraw / konserwacji
  • Identyfikacja i naprawa usterek
  • Pomoc w realizacji specjalnych projektów
  • Zrozumienie planów, schematów elektrycznych i diagramów oraz ich wykorzystanie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu nieprawidłowości
  • Rozwój praktycznej wiedzy na temat linii produktów DN oraz powiązanej diagnostyki i procedur testowych
  • Osoba na tym stanowisku naprawia i testuje mechaniczne i elektromechaniczne zespoły i podzespoły. Pracuje na podstawie rysunków, szkiców, schematów elektrycznych oraz pisemnych lub ustnych instrukcji w celu zrozumienia i wykonania czynności naprawczych i/lub testowych
  • Przestrzeganie zasad DN i wytycznych dotyczących bezpieczeństwa
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie kierunkowe i/lub doświadczenie w zawodzie technika napraw
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Doświadczenie w montażu mechanicznym/elektromechanicznym
Korzyści dla kandydata
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
  • Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
  • Program poleceń pracowniczych.
  • prywatna opieka medyczna
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę medyczną
  • 26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Dostęp do najnowocześniejszych technologii
  • program rekomendacji pracowników
  • Dostęp do platformy szkoleniowej - ok. 8000 szkoleń (w tym szkolenia certyfikowane)
  • Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • ubezpieczenie na życie
Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, sieci paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.