TIKROW sp. z o.o.

Mobile Business Development Coordinator

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie do ustalenia - B2B

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca mobilna
Kategorie:
Sprzedaż
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Bieżąca posprzedażowa obsługa klienta, rozpatrywanie reklamacji, windykacja
  • Reagowanie na zmiany zapotrzebowania klientów
  • Rozwijanie i utrzymywanie długofalowych i pozytywnych relacji z klientami
  • Aktywna współpraca z klientami biznesowymi na terenie województwa mazowieckiego
  • Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług
  • Współpraca z działem handlowym przy podejmowaniu strategicznych decyzji i udzielaniu informacji zwrotnych od klientów
Wymagania (oczekiwane)
  • Doświadczenie w sprzedaży oraz nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji handlowych
  • Znajomość MS Office (Excel, Word, Outlook)
  • Gotowość do częstych podróży służbowych i spotkań z klientami
  • Gotowość do pracy w terenie (90% czasu poświęcisz na pracę w terenie, w tym część tygodnia poza swoim miejscem zamieszkania)
  • Proaktywna postawa i dynamizm w działaniu
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, komunikatywność
  • Czynne prawo jazdy kat.B
  • Nastawienie na realizowanie wyniku i osiąganie celów
  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie, będącej pionierem nowoczesnych rozwiązań HR w Polsce
  • Elastyczne godziny pracy
  • służbowy samochód do użytku prywatnego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + premia uzależniona od wyników sprzedażowych
  • Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medyczne (po 3 miesiącach)
  • komputer do użytku prywatnego
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • Odpowiednie narzędzia do pracy – samochód, telefon, komputer- do użytku służbowego i prywatnego
  • Możliwość wyboru formy zatrudnienia (B2B, Umowa o Pracę)
W Tikrow idziemy z duchem czasu – odwracamy proces rekrutacji pracowników tymczasowych niższego szczebla na miarę XXI wieku. Tworzymy aplikację, za pomocą której dostarczamy firmom osoby gotowe do pracy na godziny, nawet z dnia na dzień a kandydatom dajemy wolność wyboru i szybki zarobek. Interesuje nas robienie wielkich rzeczy, dlatego szukamy odważnych ludzi, którzy wspólnie z nami będą zarażać rewolucyjną myślą rynek HR. Jako firma staramy się automatyzować powtarzalne procesy, tak aby odciążyć naszych pracowników od powtarzalnej pracy.