BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Monter konstrkcji

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Budowa / remonty
Praca za granicą
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wakaty: 4
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Różnego rodzaju prace serwisowe, naprawcze.
  • Montaż konstrukcji ze stali, szkła, aluminium,
  • Na czym polega praca:
  • Montaż okien, drzwi i fasad,
Wymagania (oczekiwane)
  • Jakie wymaganie firmy:
  • Chęć do pracy, odpowiedzialność, niekaralność.
  • Podjęcie pracy z niemiecką firma na dłuższy termin,
  • Brak przeciwwskazań pracy na wysokości,
  • Doświadczenia na ww. stanowisku,
Wymagania (mile widziane)
  • Mile widziane:
  • Znajomość j. niemieckiego (poziom nie jest WAŻNY, tylko do komunikacji na montażach),
  • Kilkuletnie doświadczenie na podobnych stanowiskach.
Korzyści dla kandydata
  • Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę.
  • Zadzwoń lub wyślij SMS / WhatsApp o treści „Plonka” – oddzwonię
  • Dodatkowa ważna informacja:
  • Zjazdy do Polski do ustalenia z przełożonym – zależy to od pracy całej brygady.
  • Inwestycja: obiekty przemysłowe, mieszkaniowe, użyteczności publicznej.
  • Pracę przeważnie od poniedziałku do piątku (mogą również być soboty, ale nie koniecznie),
  • tel. 533 026 236 / 502 267 530
  • Prace od poniedziałku do piątku (ewentualnie soboty w razie potrzeb),
  • Lokalizacja: Niemcy. Baza firmy – Salzgoten (Dolna Saksonia).
  • Współpracę w stabilnej niemieckiej firmie opartą na umowie o pracę, stała umowa,
  • Początek pracy od 8 rano,
  • Do wyrobienia około 180-200 rbh w miesiącu,
  • Proponowana stawka: 14-20 euro/h (stawka do negocjacji) + diety.
  • Pracownicy mogą także dojeżdżać bezpośrednio do miejsca pracy własnymi autami, za co jest zwrot kosztów za paliwo od bazy do miejsca pracy.
  • Służbowe auta do przejazdu do pracy,
  • Co może Ci zaoferować firma:
  • Darmowe zakwaterowanie na miejscu montażu, pokoje przeważnie 1-osobowe,
  • Można nawet przyjechać na 2 tygodni płatnej próby, żeby zobaczyć specyfikę pracy.

BERKER DOMINIS Sp. z o.o. to właściciel marki PracownicyBudowlani.pl. Jesteśmy firmą, która od 20 lat zajmuje się marketingiem personalnym i rekrutacją pracowników. Od 8 lat skupiamy się wyłącznie na branży budowlanej, a dzięki swojemu doświadczeniu skutecznie wspieramy firmy budowlane w prowadzonych rekrutacjach. W ciągu ostatnich 4 lat pomogliśmy 2247 osobom znaleźć pracę u naszych Klientów. Z nami branża budowlana stoi przed Tobą otworem.

Nr wpisu do rejestru 13 471