Trenkwalder Polska

Narzędziowiec (m/k)

Miejsce zatrudnienia
Tomaszów Mazowiecki (powiat tomaszowski), Łódzkie, Polska
Kategorie:
Budowa / remonty
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • konserwacja i naprawa form wtryskowych,
  • nadzór techniczny nad formami wtryskowymi,
  • przygotowanie form do bieżącej produkcji,
  • wymiana form wtryskowych,
  • współpraca z inżynierem procesu w ramach ustalania działań korygujących.
  • diagnozowanie przyczyn usterek oraz ich naprawa, przy wykorzystaniu narzędzi ślusarskich,
Wymagania (mile widziane)
  • minimum 2-letnie doświadczenie w zakresie naprawy i serwisie form wtryskowych (mile widziane w branży automotive),
  • umiejętność diagnozowania pracy maszyn i urządzeń,
  • gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym.
  • znajomość budowy form wtryskowych,
  • umiejętność spawania, szlifowania,
  • umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych,
  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji technicznej,
Korzyści dla kandydata
  • pakiet socjalny w ramach ZFŚS,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kawa / herbata
  • zatrudnienie bezpośrednio w strukturach naszego klienta - umowa o pracę,
  • napoje
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie.
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie!
  • ubezpieczenie na życie
  • premię miesięczną!
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie,
  • parking dla pracowników

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj