Grupa VIRTU

Operator Maszyn

Miejsce zatrudnienia
ul. Łośnicka 35, Zawiercie, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Kontrola materiałów opakowaniowych
  • Dbanie o czystość maszyn oraz jakość prowadzonego procesu przy jednoczesnym zachowaniu wydajności pracy
  • Zapewnienie ciągłości pracy maszyn: zmiana folii i etykiet
  • Przezbrajanie maszyn, bieżąca regulacja i diagnozowanie oraz usuwanie drobnych usterek maszyn
  • Obsługa maszyn pakujących wyroby garmażeryjne
  • Obsługa systemu ERP, raportowanie do Kierownika
  • Ścisła współpraca z działem utrzymania ruchu
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość obsługi komputera
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Zmysł techniczny i zdolności manualne
  • Doświadczenie w branży spożywczej
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy przy obsłudze maszyn pakujących
Korzyści dla kandydata
  • Pakiet sportowy Medicover
  • Rozwój kompetencji - szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, możliwość pozyskiwania wiedzy i umiejętności od Specjalistów zatrudnionych w Virtu z zakresu technologii żywności, z zakresu jakości, z zakresu procesu produkcyjnego
  • Premia świąteczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem w swojej branży
  • Samodzielne zadania i wyzwania zawodowe (możliwość realnego wpływu na rozwój firmy i produktu), możliwość awansu pionowego oraz poziomego
  • Parking samochodowy i rowerowy
  • Pakiet Prywatnej opieki medycznej Medicover
  • Program rekomendacji pracowników
  • Zniżki na firmowe produkty
  • Spotkania integracyjne
  • System poleceń pracowników (2000zł brutto)
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrażania
Grupa Virtu od 1992 roku jest producentem dań gotowych. Ułatwiamy życie milionom Polaków, dostarczając im innowacyjne dania, które wyróżniają się na rynku najwyższą jakością i wyrazistym smakiem. Dbając o najwyższą jakość naszych produktów działamy zgodnie z normą BRC i IFS, przestrzegając międzynarodowego standardu bezpieczeństwa żywności. Tworzymy zespół kompetentnych, zaangażowanych ludzi nastawionych na realizację celów, dzięki czemu rozwijamy naszą ofertę oraz organizację.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj