benett PEOPLE

Operator Maszyn Ekstruzji lub Termoformowania

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Warszawa, Mazowieckie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Dbanie o stan techniczny maszyny, usuwanie awarii oraz prowadzenie działań prewencyjnych.
  • Obsługa i zapewnienie efektywnej pracy linii do produkcji opakowań,
  • Regulacja parametrów maszyn,
Wymagania (oczekiwane)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym,
  • Doświadczenie na stanowisku operatora maszyn w dziale ekstruzji wytłaczarki lub maszyn termoformujących (PP, PE, PET, laminaty),
  • Chęć do nauki, rozwijania swoich umiejętności.
Korzyści dla kandydata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • ubezpieczenie na życie
  • prywatna opieka medyczna
  • spotkania integracyjne
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatkowo: szczepienia, imprezy integracyjne, paczki świąteczne, fundusz socjalny, pomoc finansowa w podnoszeniu kwalifikacji zawodowych.
  • Atrakcyjne zarobki uzależnione od doświadczenia oraz umiejętności,
  • preferencyjne pożyczki