Walcownia Metali Nieżelaznych "ŁABĘDY" S.A.

Operator maszyn - wydział blach, taśm i odlewni

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
ul. Metalowców 6, Gliwice, Śląskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • obsługa urządzeń produkcyjnych: prostarek do blach, nożyc gilotynowych, linii do prostowania i wzdłużnego rozkroju taśm
  • nadzór nad pracami topienia i odlewania
  • transport wydziałowy przy użyciu suwnic sterowanych z poziomu 0
  • załadunek wsadu do pieców topielnych
Wymagania (oczekiwane)
  • zaangażowanie w powierzone zadania
  • chęci do pracy
Wymagania (mile widziane)
  • wykształcenie zawodowe
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • uprawnienia do obsługi suwnic z poziomu 0
Korzyści dla kandydata
  • PPE w całości finansowane przez pracodawcę
  • prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę
  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • ciekawe wyzwania zawodowe
  • karta Multisport
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • pakiet socjalny, dofinansowanie do wypoczynku, nagrody jubileuszowe
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • dofinansowanie wypoczynku