Silva Sp. z o.o.

Operator Produkcji

Miejsce zatrudnienia
ul. Wojska Polskiego 3, Podkarpackie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Udział przy pracach remontowych i konserwacyjnych instalacji
  • Dbałość o stan techniczny obiektu
  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Obsługa maszyn i urządzeń do sortowania recyclingu
Wymagania (mile widziane)
  • Zaangażowania w powierzane obowiązki
  • Doświadczenia w pracy na produkcji lub podobnym stanowisku
  • Dyspozycyjności do pracy w systemie 4-brygadowym
  • Uprawnienia na wózki widłowe
Korzyści dla kandydata
  • Program poleceń pracowniczych
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Szkolenia wstępne i stanowiskowe
  • Atrakcyjny system nagród miesięcznych
  • wyprawka szkolna
  • program rekomendacji pracowników
  • Pełną składkę ZUS na całość wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie grupowe
  • inicjatywy dobroczynne
  • paczki świąteczne
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • pikniki rodzinne
  • dofinansowanie nauki języków
  • Możliwość zdobycia dodatkowych uprawnień na koszt pracodawcy
  • Terminowość wypłat wynagrodzeń
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Firma Silva Sp. z o.o. zajmuje się transportem, zakupem, dystrybucją i przerobem surowca drzewnego. Ideą naszej pracy jest kompleksowa obsługa obszarów związanych z bezpośrednim wytwarzaniem odpadów w procesach produkcyjnych i magazynowych. Rozwijając się umiejętnie łączymy ekologię oraz wymagania stawiane przez prawo i ekonomię. Naszym celem jest dalszy rozwój poprzez oferowanie usług najwyższej jakości. W tym celu poszukujemy zespołu wysoko wykwalifikowanych menedżerów i specjalistów. Nasi kandydaci powinni mieć pasję do tego, co robią i silną ambicję do osiągnięcia najwyższego poziomu wydajności pracy.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj