ORLEN Paliwa

Operator urządzeń

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Miejsce zatrudnienia
Szczecin, Zachodniopomorskie, Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Prowadzenie przeglądów technicznych
  • Obsługa urządzeń będących wyposażeniem Terminalu Gazu Płynnego
  • Załadunek i rozładunek cystern samochodowych, kolejowych oraz statku
Wymagania (oczekiwane)
  • Wykształcenie średnie lub zawodowe
  • Gotowość do pracy zmianowej
  • Dyspozycyjność
Wymagania (mile widziane)
Doświadczenie na pokrewnym stanowisku
Korzyści dla kandydata
  • preferencyjne pożyczki
  • Praca w firmie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki
  • karty przedpłacone
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie wypoczynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • Wymiana wiedzy między specjalistami w grupie
  • Duży potencjał dla rozwoju zawodowego
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi i metod pracy
  • Zróżnicowany zespół pracowników
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • program emerytalny
  • inicjatywy dobroczynne

ORLEN Paliwa to spółka z Grupy Kapitałowej ORLEN specjalizująca się w obsłudze logistycznej klientów biznesowych i sprzedaży hurtowej produktów paliwowych: benzyn, olejów, gazu oraz produktów energetycznych i energii elektrycznej.

Ogólnopolska sieć handlowo-logistyczna ORLEN Paliwa umożliwia rozwój kariery w różnych regionach Polski, we współpracy z partnerami biznesowymi programu Paliwa BAQ lub w ramach sieci Autoryzowanych Dystrybutorów Ekoterm.