Carriere

Operator wózka widłowego

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
Polska
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Magazynier
Praca za granicą
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Załadunek i rozładunek ciężarówek
  • Przygotowywanie zamówień przy użyciu wózka widłowego
  • Dbanie o dostawy materiałów do pakowania
  • Układanie palet w wyznaczonym miejscu
Wymagania (mile widziane)
  • Stosowanie się do zasad BHP
  • Możliwość wyjazdu na minimum 12 tygodni
  • Doświadczenie w pracy z wózkiem widłowym
  • Komunikatywna znajomość angielskiego
Korzyści dla kandydata
  • Transport do pracy (dodatkowe 5 dziennie dla kierowców!)
  • Umowę o pracę na warunkach holenderskich
  • Ubezpieczenie
  • Zorganizowane zakwaterowanie zgodne z SNF
  • W wysokim sezonie możliwość robienia nadgodzin
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym od 16,15 brutto/h + dodatki