AAS Sp. z o.o.

Operator wsparcia produkcji

Wynagrodzenie
5 000,00 - 6 000,00 PLN Brutto
Miesięcznie Umowa na zastępstwo
Miejsce zatrudnienia
Libiąż (powiat chrzanowski), Małopolskie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Praca stacjonarna
Typ pracownika:
Pracownik fizyczny
Kategorie:
Produkcja
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Bez wymaganego doświadczenia w pracy
Opis stanowiska
  • Praca przy produkcji foteli samochodowych
  • Linia produkcyjna bądź obsługa marketu z częściami
Wymagania (mile widziane)
  • Chęci do pracy
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
Korzyści dla kandydata
  • parking dla pracowników
  • Owocowe Środy
  • Dofinansowanie do posiłków
  • Stawka godzinowa 27 zł brutto
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • Praca w systemie 3 zmianowym: I zmiana: 5:45-13:45, II zmiana 13:45-21:45, III zmiana 21:45-5:45 - nie stoisz w korkach :)
  • prywatna opieka medyczna
  • napoje
  • Dodatki weekendowe (sb-100%,Nd-100%)
  • owoce
  • Umowę o pracę z naszą Agencją nr 24292
  • ubezpieczenie na życie
  • Dodatek za Pracę w godzinach nocnych 20%
  • dofinansowanie posiłków
  • bony żywieniowe
  • Premia Produkcyjna - 400 zł brutto

AAS sp. z o.o. jest częścią międzynarodowej grupy kapitałowej Exact Systems, posiadającej 18-letnie doświadczenie w łączeniu pracodawców z pracownikami w 13 krajach Europy i Azji.

Z nami znajdziesz swoje miejsce pracy, bez względu na to czy szukasz zatrudnienia tymczasowego, czy czegoś na dłużej. Pomagamy tym, którzy dopiero wkraczają na rynek pracy, jak i osobom z dłuższym stażem, które szukają nowej drogi zawodowej. Oferujemy zatrudnienie głównie z branży produkcyjnej, przemysłowej i logistycznej. Posiadamy status i kompetencje agencji pracy tymczasowej (nr 24292), współpracujemy w oparciu o umowę o pracę tymczasową, z perspektywą zyskania stałego zatrudnienia. Z nami zdobędziesz doświadczenie zawodowe i nowe umiejętności.

Dzięki członkostwu w Polskim Forum HR, posiadamy dostęp do najnowszych informacji na temat rynku pracy oraz mamy wpływ na otoczenie prawne funkcjonowania branży oraz standardy usług HR w Polsce.

Więcej informacji: www.aas.jobs

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj