DSV Global Transport and Logistics

Osoba Wykwalifikowana

To ogłoszenie nie jest już aktywne.
Zostaw swój adres e-mail, a poinformujemy Cię o podobnych.

Stare Gnatowice (powiat warszawski zachodni), Mazowieckie, Polska
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
Transport / spedycja / logistyka
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • Uczestnictwo w inspekcjach i kontrolach prowadzonych przez Organy Państwowe oraz Klientów,
  • Aktywne budowanie i przestrzeganie Systemu zapewnienia jakości,
  • Przeprowadzanie audytów wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • Koordynowanie działań związanych z zarejestrowanymi odchyleniami.
  • Certyfikacja i potwierdzanie etapu wytwarzania produktów leczniczych,
Wymagania (oczekiwane)
  • Swoboda pracy z pakietem MS Office,
  • Wykształcenie wyższe, kierunek: analityka medyczna, biologia, biotechnologia, chemia, farmacja, medycyna lub weterynaria,
  • Bardzo dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • Inicjatywa, kreatywność oraz dynamika w działaniu,
  • Znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2,
  • Wiedza z zakresu systemów zapewnienia jakości,
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i efektywność w komunikacji
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Wiedza z zakresu Prawa Farmaceutycznego i wymagań Dobrej Praktyki Wytwarzania,
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w wytwórni produktów leczniczych przy wykonywaniu czynności z zakresu analizy jakościowej i ilościowej produktów leczniczych, surowców farmaceutycznych lub innych badań i czynności kontrolnych niezbędnych do oceny jakości produktów leczniczych i warunków ich wytwarzania,
  • Wiedza i umiejętności co najmniej w zakresie następujących przedmiotów: fizyki, chemii ogólnej i nieorganicznej, chemii organicznej, chemii analitycznej, chemii farmaceutycznej obejmującej analizę produktów leczniczych, biochemii ogólnej i stosowanej (medycznej), fizjologii, mikrobiologii, farmakologii, technologii farmaceutycznej, toksykologii oraz farmakognozji,
Korzyści dla kandydata
  • Dofinansowanie karty sportowej,
  • dofinansowanie nauki języków
  • ubezpieczenie na życie
  • Dofinansowanie lekcji Business English,
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • Opieka medyczna,
  • Ergonomiczne miejsce pracy.
  • Prezenty świąteczne,
  • Dofinansowanie do obiadów,
  • ergonomiczne miejsce pracy
  • Grupy sportowe,
  • paczki świąteczne
  • firmowa drużyna sportowa

Grupa DSV to jedna z czołowych firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie. Nasza główna siedziba znajduje się w Danii, pozostałe – w ponad 90 krajach świata.

W DSV działają 3 spółki operacyjne: DSV Solutions | DSV Air&Sea | DSV Road.

Oprócz nich w Polsce znajdują się także: DSV Services | DSV ISS.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.