DP Polska S.A.

Payroll Specialist (Specjalista ds. Kadr i Płac)

Wynagrodzenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa zlecenie

Wynagrodzenie do ustalenia - Umowa na zastępstwo

Miejsce zatrudnienia
ul. Dąbrowiecka 30, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Sposób rekrutacji:
Rekrutacja on-line
Typ pracy:
Praca hybrydowa
Kategorie:
HR
Inne:
Od zaraz
Pełen etat
Wymagane doświadczenie w pracy
Opis stanowiska
  • e. Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby wewnętrzne oraz zewnętrzne.
  • Kompleksowa obsługa kadrowa pracowników oraz zleceniobiorców spółki w systemie kadrowo-płacowym ENOVA 365, w tym:
  • Sporządzanie zaświadczeń dla pracowników i zleceniobiorców.
  • Współpraca z wewnętrznym Ekspertem ds. legalizacji zatrudnienia cudzoziemców.
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi oraz urzędami.
  • b. Prowadzenie akt osobowych;
  • a. Sporządzanie dokumentacji związanej z nawiązywaniem, przebiegiem i rozwiązywaniem stosunku pracy oraz realizacji umów cywilnoprawnych;
  • c. Kalkulacja wynagrodzeń oraz zasiłków.
  • Archiwizacja dokumentów kadrowych.
  • d. Sporządzanie deklaracji ZUS;
Wymagania (mile widziane)
  • Znajomość podstaw przepisów RODO.
  • Praktyczna znajomość przepisów z obszaru prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatku dochodowego od osób fizycznych.
  • Warunek konieczny: Praktyczna znajomość programów ENOVA 365 oraz Płatnik.
  • Doświadczenie w prowadzeniu ewidencji czasu pracy dla umów o pracę oraz umów zlecenia
  • Gotowość do pomocy, sumienność, dokładność, rzetelność oraz terminowość.
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel (przygotowywanie zestawień, raportów oraz analiz na podstawie danych kadrowo-płacowych).
  • Minimum 1 rok doświadczenia przy obsłudze kadrowo-płacowej osób zatrudnionych na podstawie umowy o pracę oraz cywilnoprawnej.
Korzyści dla kandydata
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Serdecznej atmosfery pracy w zgranym zespole.
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenie NNW
  • 30 minut przerwy w ciągu dnia pracy (wliczonej w czas pracy).
  • Zniżki do -50% na wszystkie dania z naszych kart menu.
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatna opieka medyczna
  • Możliwości łączenia pracy zdalnej z pracą w biurze firmy na Saskiej Kępie.
  • Dofinansowanie 50% do karty sportowej.
  • Bezpośredniego wpływu na rozwój obszaru kadrowo-płacowego w firmie.
  • owoce
  • Udziału w eventach firmowych (wyjazdy, grille).
  • kawa / herbata
  • Stabilnego zatrudnienia i możliwości rozwoju zawodowego w firmie odpowiedzialnej za jedne z najpopularniejszych marek w branży gastronomicznej w Polsce i na świecie.
  • Ubezpieczenia NNW od pierwszego dnia pracy.
  • brak dress code’u

Co kryje się za sukcesem jednej z najlepszych na świecie marek restauracyjnych? To ludzie, którzy chcą, aby każdy dzień był lepszy od poprzedniego. To co motywuje ludzi do pozostania z nami, to praca z pełnymi pasji i utalentowanymi współpracownikami, którzy chcą, aby Domino’s było najlepszą siecią pizzerii wszędzie tam, gdzie pojawia się restauracja.

Skupiamy się na robieniu wspaniałej pizzy (i nie tylko) w około 17 000 restauracji na 90 rynkach na całym świecie pod szyldem Domino’s Pizza.

Przekaż swoją aplikację

Pracodawca wymaga wypełnienia swojego formularza zgłoszeniowego.
Po kliknięciu przycisku zostaniesz przeniesiony poza serwis bliskopracy.pl. Aplikuj